Блог м.Андрушівка, Житомирщина
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 години9 листопада — Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Культура — це той підмурівок, який зміцнює та об’єднує народ. У переломний історичний момент України, працівники галузі культури несуть надбання української культури по-особливому, переконливо доводячи всьому світу що ми є гідною нацією, яка має свою мову, культуру і має мати Державу.
Прийшов час зрозуміти, що культура — це не сфера розваг і не індустрія вільного часу, це питання — національної безпеки.
У день професійного свята вітаю усіх, хто працював і працює в нашій галузі, хто повсякденно примножує набутки української культури в пісні, слові, в танці, хто береже традиції, звичаї та обряди Андрушівщини. Особливі вітання керівникам народних колективів: народному духовому оркестру (кер. Едуард Шпакович), народному ансамблю троїстих музик «Веселі музики» (кер. Володимир Загоруйко), народному фольклорному ансамблю «Молодички» (кер. Валентина Рожко), гордість Андрушівки- народний ансамбль пісні і танцю «Криниченька» (кер. Іван Красовський), народному ансамблю «Серпанок» (кер. Наталка Агапова), народному театральному колективу (кер. Наталка Рудницька), дитячі зразкові колективи школи мистецтв «Веретенце» та «Росяночка» (кер. Неля Виставкіна та Надія Пташник), зразковий фольклорний ансамбль «Зернятко» РБК (кер. Ірина Костюк), народний хор БК с. Ст.Котельня (кер. Олексій Басюк), народний фольклорний ансамбль «Співуча родина» БК с. Антопіль (кер. Петро Устич), народний вокальний ансамбль вчителів «Надія» Центру дозвілля смт.Червоне (кер. Ольга Чепурна). Викладачам та дирекції школи мистецтв, вихованці яких принесли перемоги у міжнародних та всеукраїнських конкурсах — Тамарі Богайчук, Лесі Чупринській, директору школи О.Яремчук. Працівникам районної бібліотеки, які змінили формат роботи установи і є справжнім інформаційним та культурним центром — Н.Шпаківській, О.Люх, М.Глушко, Л.Шуйській, Т.Шостак, В.Захарченко, І.Чернишовій. Кращі серед сільських працівників — Л.Пех з Брівок, В.Самплавський та В.Кравчук з Гальчина, Т.Палій з Нехворощі, В.Калін, В.Мисник та Л.Ліщенко зі Степка, родина Басюків зі Ст.Котельні, Н.Свистун з Волосова, Г.Григорчук з Новоівницького, Т.Данилюк з Зарубинець, Я.Гілевич з Волиці, В.Скомарівська з Павелок, О.Трохимчук з Гарапівки,В.Посудевський та В.Загоруйко з Городківки. Слова подяки працівникам ц/бухгалтерії Н.Андрушко, Л.Бойко, М.Соловей, обслуговуючому персоналу — С.Пастуху. Л.Юшкевич, П.Шуйському, М.Присяжнюку, Г.Кондратюк, В.Зайцевій, Н.Лавренчук та Л.Люшенко.
Доземний уклін Вам, шановні працівники культури, за вашу щоденну плідну працю, яка дає нам усім радість спілкування з мистецтвом, зберігає та розвиває кращі народні традиції, приносить в життя красу, свято та гарний настрій.
Будьте здорові та щасливі, великих творчих здобутків і невичерпної наснаги.
Хай щастить Вам у творчості і в житті!

Білецька Галина Іванівна


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 7 из 10 на основе 50 оценок. 25 пользовательских отзывов.