Блог м.Андрушівка, Житомирщина
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниДень народження молитовно відзначив благочинний Андрушівського округу

День народження молитовно відзначив благочинний Андрушівського округу2 серпня, в день памяті пророка Божого Іллі, відзначив день свого народження благочинний Андрушівського округу архімандрит Макарій (Гаврилів).

В цей день була відслужена Божественна літургія, котру очолив архімандрит Макарій, якому співслужив прот. Святослав Гаврилів.

По закінченню Божественної літургії був відслужений подячний молебень перед іконою пророка Божого Іллі, після чого звучало привітання, від прот. Святослава, який побажав довгих літ служіння у престола Царя Небесного, розуміння від близьких людей і від пастви, щоб сили які були затреченні, труди які були проведені і зараз проводяться, Господь прийняв як дар, і нагородив великою нагородою. Щоб Господь дарував свою милість відчути на собі силу молитви, яка невпинно проливається з уст священиків і прихожан Свято-Покровського храму.

Також прихожани храму в свою чергу привітали свого духовного наставника, побажавши самого головного в цьому житті — це здоровя як духовного так і тілесного, — «… щоб Господь послав Свою благодать через пророка Божого Іллю, в день памяті якого Ви народилися, і щоб Ви відчули на собі ту милість якою Господь допомагає і укріпляє на шляху до спасіння» — побажали прихожани.
День народження молитовно відзначив благочинний Андрушівського округуДень народження молитовно відзначив благочинний Андрушівського округуДень народження молитовно відзначив благочинний Андрушівського округуДень народження молитовно відзначив благочинний Андрушівського округуДень народження молитовно відзначив благочинний Андрушівського округу
Прес-служба Андрушівського благочиння


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 83 оценок. 32 пользовательских отзывов.