This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Блог м.Андрушівка, Житомирщина
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниПонад тисячу громадян проконсультували у бюро правової допомоги

З 1 вересня на Житомирщині запрацювало 19 бюро правової допомоги, мета яких, у першу чергу, посилювати правову спроможність громадян та допомагати вирішити проблемні питання у досудовий спосіб. Також працівники бюро надають безоплатну первинну правову допомогу, тобто юридичні консультації, забезпечують доступом до безоплатної вторинної правової допомоги та до електронних сервісів Міністерства юстиції.

Станом на середину жовтня до бюро правової допомоги надійшло 1 329 звернень від громадян, в тому числі до Андрушівського бюро правової допомоги звернулось 35 громадян. Раніше ці люди не могли отримати юридичну консультацію.

Діяльність бюро правової допомоги спрямована на декілька цілей:

— підвищення правової грамотності мешканців сільської місцевості та малих міст;

— сприяння досудовому врегулюванню цивільних та адміністративних спорів і зменшення навантаження на судову систему;

— зменшення ризику обмеження доступу до права і правосуддя для найбільш соціально вразливих суспільних верств внаслідок запровадження виключного права адвокатів на представництво в суді та браком адвокатів у сільській місцевості та малих містах;

— зменшення домашнього насильства, дискримінації та попередження злочинності, насамперед, серед неповнолітніх;

— посилення правової спроможності та правових можливостей територіальних громад;

— сприяння більшій залученості територіальних громад до роботи сформованих ними органів місцевого самоврядування;

— оперативна синхронна комунікація змісту реформ, які проводяться Урядом у сфері освіти, охорони здоров’я, соціальній та інших сферах, на рівень територіальних громад;

— запобігання побутовій корупції на базовому рівні.

Якщо у Вас виникла необхідність у правовій допомозі, Ви можете прийти в бюро, зателефонувати у місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги або ж зателефонувати на єдиний номер правової допомоги 0-800-213-103, який працює цілодобово.

Адреса Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги: м. Бердичів, вул. Чорновола 9, тел. (04143) 4 14 42.

Адреса Андрушівського бюро правової допомоги: м. Андрушівка, пл. Т. Шевченка, 1, каб. 14 , тел. 04136 2-10-77.


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 8 из 10 на основе 66 оценок. 32 пользовательских отзывов.