This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Блог м.Андрушівка, Житомирщина
Online Translate

Интернет реклама УБС
Статистика сайта


Відвідувачі за останні 24 годиниВідбувся урок Пам’яті

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня захисника Вітчизни в Городківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся загальнорайонний урок Пам’яті «Забули б люди назавжди всі війни, але героїв не забути нам!», в якому взяли участь заступник голови районної ради В. Б. Шпаківський, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ю. А. Олексюк, начальник відділу освіти С. І. Сословська, заступник начальника відділу освіти В. А. Бобер, інструктор РК ТСОУ Яцюк О. Ю., воїни-інтернаціоналісти – Ю. П. Красовський, В. Я. Шикір, О. М. Івченко, С. Є. Ткачук, сільські голови Городківки та Каменів В. В. Кебал і Г. О. Ходаківський, юнаки та дівчата з 16 навчальних закладів району. Всі учасники заходу побували в с. Жерделі, де Г. О. Ходаківський розповів про життя і героїчну смерть Томчука С. І., поклали корзину квітів на могилу воїна-афганця. Директор Городківської ЗОШ І-ІІІ ст. Т. М. Маковецька у своєму виступі говорила про патріотичне виховання молоді, якому приділяється особлива увага, про городківчан, які проходять дійсну військову службу, та про колишніх учнів, що стали кадровими військовими. Заступник голови районної ради, він же головний суддя змагань, які проходили в рамках уроку Пам’яті, В. Б. Шпаківський наголосив, що Андрушівщина завжди пам’ятатиме мужність і героїзм тих, хто воював на території інших держав, захищав рідну землю від фашизму в роки Великої Вітчизняної війни. А подвиг наших воїнів, які воювали в Афганістані, – це особлива сторінка в історії нашого народу, району. Четверо наших юнаків загинули від рук душманів. Старшокласники місцевої школи разом з вчителями підготували цікаву розповідь та відеоматеріали про афганську війну. А потім відбулися змагання із кульової стрільби з пневматичної гвинтівки. Перемогу виборола команда з Івниці, якій було вручено кубок Пам’яті, другими були школярі Старокотельнянської гімназії, третє місце посіли учні з Гальчина. Учасники команд-переможців одержали грамоти, дипломи, цінні подарунки, грошові премії. В особистій першості кращими були Гончар Вікторія з Івниці та Кислицький Микола із Старої Котельні.

Олена КУЛИК,
голова Андрушівської районної організації ТСОУ
andrushevka.at.ua


Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
website 9 из 10 на основе 86 оценок. 35 пользовательских отзывов.