This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerПерерахунок абонентської плати Вінер Телеком

Ви маєте право отримати перерахунок абонентської плати за період відсутності послуги інтернет з технічних причин.
Перерахунок надається з моменту звернення Абонентом на технічну службу, в разі якщо поломка не була усунута протягом 5 (п’яти) робочих днів, згідно п.п. 2.4.5 п.2.4 публічного договору.
Перерахунок не надається в разі, якщо надання послуги доступу до мережі Інтернет було неможливим з вини Абонента, несправності обладнання абонента, несправності кабелю в будинку абонента, а також у випадках, наведених в оферті.

Припинення використання доступу до мережі Інтернет

Послуга дозволяє Вам припинити використання доступу до мережі Інтернет (розірвати договір), в будь-який момент часу, незалежно від причин, які спонукали Вас відмовитися від послуг нашої Компанії.
Для припинення дії послуги необхідно звернутися на абонентський відділ за телефоном: 0800 20 20 10 (безкоштовно з усіх операторів).
При припиненні дії договору, абонентська плата за поточний розрахунковий період не повертається.
При наявності залишку грошових коштів на Вашому особовому рахунку, після розірвання договору, Ви маєте право звернутися в абонентський відділ з письмовою заявою про повернення коштів.
Повернення коштів здійснюється на підставі Вашої заяви протягом 45 днів з моменту його подачі.
Згідно п.2.6 Акту прийманняпередачі обладнання, Абонент зобов’язується повернути Провайдеру отримане обладнання протягом 5 (п’яти) календарних днів з дня припинення дії Договору, або відшкодувати його вартість у випадку втрати або пошкодження.

LLC «ВІНЕР ТЕЛЕКОМ»

Абонентський відділ: 0 800 20 20 10
Технічна підтримка: 0 800 20 10 30


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 57 evalueringer. 20 brugeranmeldelser.