This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerAndrušìvčani — Vi skal være sparsommelige

Hver af os, Trods størrelsen af tegnebogen, for nylig følte forræderi af finanskrisen. Og frem for alt føles og reagerer på disse ændringer til en almindelig køber, купівельна спроможність якого є індикатором споживчого ринку.
Dem, хто віддавав перевагу комфортним умовам супермаркетів, стали не гостями, а постійними клієнтами на ринках. А покупці останніх зменшують кількість відвідувань і покупок на них. Придбання товарів не першої необхідності відкладається до кращих часів. І хоч до яких хитрих рекламних трюків не вдаються виробники й продавці дорогих товарів (як-то побутової техніки, автомобілів), з розкруткою продажу, Naturligvis, доведеться зачекати. В сім’ях середнього класу в моді ощадливість.
Це й не дивно, адже споживач залишився незахищеним. Але ж саме він є фігурою номер один на ринку і з ним треба рахуватися. До того нещедрий «споживчий кошик», позиції якого не переглядали з 2000 årets, за нинішніх умов схуд іще більше. Selvfølgelig, повного затишшя у продовольчій торгівлі не настане. Але як людині вкластися у суму прожиткового мінімуму? Нині основні соціальні й демографічні групи населення мають прожити на мінімальну зарплатню. Яким чином? У кожного власний секрет
Здавалося б, рецепт українського борщу за вмістом необхідних складових однаковий. Проте вартість його основних компонентів суттєво різниться. Приміром, на Андрушівщині, щоб приготувати борщ з м’ясом, слід розраховувати на такі ціни (за кілограм): картопля — 2 USD., капуста — 1,5 USD., столовий буряк — 1,7 UAH, морква — 2 USD., цибуля — 1,5 USD., svinekød — 45 USD., oksekød — 46-50 UAH. Отож ми повинні правильно оцінити свої фінансові можливості, перш ніж приступити до приготування борщу, og, det vigtigste, навчитися вести домашнє господарство ощадливо.

Ольга Мельник
НОВИНИ АНДРУШІВЩИНИ


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 57 evalueringer. 23 brugeranmeldelser.