Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerАндрушівська районна рада прийняла бюджет на 2017 år

Андрушівська районна рада прийняла бюджет на 2017 рікДруге пленарне засідання тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання відбулося 23 December 2016 årets. Депутати затвердили Програму підтримки Комунальної установи «Трудовий архів» Андрушівської районної ради на 2017-2019 år, внесли зміни та затвердили в новій редакції Статут «Комунального архітектурнопроектного ремонтно-експлуатаційного підприємства» Андрушівської районної ради, а також затвердили тарифи на послуги даного підприємства.
З метою раціонального використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району за рекомендацією постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності депутати одноголосно надали згоду на переукладення договорів оренди нерухомого майна та встановлення розміру орендної плати.
Начальник управління фінансів РДА Н.О.Суботенко ознайомила депутатів із проектом районного бюджету на 2017 år, який після обговорення був прийнятий. Депутати затвердили штатний розпис районної ради на 2017 рік та після дебатів прийняти рішення про оплату праці голови та заступника голови районної ради на 2017 år.
Всіх присутніх в залі з Новорічними та Різдвяними святами привітали працівники відділу культури.
Андрушівська районна рада прийняла бюджет на 2017 рікАндрушівська районна рада прийняла бюджет на 2017 рік


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 86 evalueringer. 34 brugeranmeldelser.