Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerForældre til andrušìvskih skolebørn har rejst globale problem

Батьки андрушівських школярів підняли глобальну проблемуForældre til andrušìvskih skolebørn har rejst globale problem: skolen city ikke opvarmet, eller opvarmet meget dårligt. De siger: i temperatur op til 10 grader, i Gardišìvskìj skole væg pocvìli, pozrivalo gulv. Formand for det kvarter af noget rimeligt forklare den mislykkede, Formanden for RGA sagde, що взагалі вперше почув про цю проблему якраз того дня.
Очевидно, що у Андрушівській освіті є, м’яко кажучи, problemer, якщо не назвати це іншим, більш ємним і красномовним словом. Вже давно відсутній керівник відділу освіти, а виконуючі обов’язки змінюють один одного; звільнено головного бухгалтера, яка тепер відновлюється через суд, а нові не затримуються на місці надовго. Це люди називають однією із головних проблем відсутності тепла у школах Андрушівки, бо через кадрові пертурбації не змогли (не схотіли?) провести тендер у визначені строки, укласти договори на опалення. Це — за словами людей. Керівництво ж району лише шукає якісь пояснення.
Треба не пояснення шукати, а діяти, і то — негайно. Бо діти мають навчатися у теплі. Саме тому і Сергію Марцинюку, і Олександру Дудару дано доручення не кивати один на одного, не шукати зараз винних, а вирішувати практично питання опалення у школах Андрушівки. Бо так далі бути не може. Інакше — будуть відповідні висновки. А з ними — й кроки.
Батьки андрушівських школярів підняли глобальну проблемуБатьки андрушівських школярів підняли глобальну проблемуБатьки андрушівських школярів підняли глобальну проблему
Олександр Ревега


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 57 evalueringer. 20 brugeranmeldelser.