This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerFar og mor — to af solens varme

Under fødderne af sprængfyldt sølv sne, en lyse skinnende sol vinter, kolde, og jeg er på vej til at opfylde de unge store familie, der bor i landsbyen 56. Ifølge dukker op ord, sang Nazariy Yaremchuk:
Og gennem billeder og adskillelse,
Печаль дітей нас знов пече,
Їм треба материнські руки,
Їм треба батьківське плече…
Катерині та Віктору Гаєвським лелека приніс аж 6 діточок. Звертаюся до господарів: — Розкажіть про свою сім’ю?
— Katerina: Ми знали один одного ще зі школи, адже живемо в одному селі. Але ближче познайомилися на святкуванні новосілля у знайомих.
Ви планували велику сім’ю? — Victor: (сміється). — Katerina: Спочатку, Selvfølgelig, ніхто нічого не планував. Навіть не думали, що вийде в нас сім’я. Мені й зараз не здається, що у нас велика родина. Живемо дружно, один одному допомагаємо. А коли навесні лелека принесе нам донечку чи синочка, то це буде радість для всіх, особливо для дівчаток, які люблять гратися з немовлятами.
Як вибирали імена для малюків?
— Katerina: Ніколи цього не робимо наперед. Вони самі собі ім’я вибирають. Андрійко народився 12 December, напередодні свята Андрія, а Вітяна Віктора.
А які найулюбленіші свята у Вашій сім’ї?
Любимо Різдво, Новий рік, а особливо дітки чекають Дня святого Миколая. Щоразу під подушками вони знаходять подарунки та солодощі. Звичайно ж, подарунки даруємо не лише на свята, намагаємося це робити частіше.
А держава Вам допомагає?
— Victor: Півроку тому отримали посвідчення, згідно яких дітки, котрим виповнилося 6 år, мають право на безкоштовний проїзд. Маємо також 50% знижку при оплаті за використану електроенергію. — Katerina: Ми намагаємось самі себе забезпечити. Тримаємо корову, svin, є город, маємо свій маленький бізнес (магазин). Були у нас кінь і телиця, але продали їх, бо потрібні були гроші. Шість років тому за власні кошти купили хату, зробили ремонт: поклеїли шпалери, поміняли міжкімнатні двері, поставили металопластикові вікна. На все це брали кредит. Допомагають нам також батькиі мої, і Віктора. Пообіцяли дітям, що купимо компю’терце їхня величезна мрія. А ще в планахзробити ванну кімнату, поставити обігрівач, щоб завжди була гаряча вода, бо ж діткам потрібен комфорт.
Катерино, а Вам, як жінці, вистачає часу на себе?
Діти разом з нами залюбки пораються по господарству. Завдяки цьому у мене з’являється час для відпочинку. А ще вони допомагають один одному робити уроки, вчать малечу самостійно одягатися, прибирати за собою. Вони у нас вже всі самостійні. — Чи не боїтеся труднощів і відповідальності, яка стоїть перед багатодітними сім’ями?
— Katerina: В цьому нічого складного немає. Потрібно просто працювати, і ніякі труднощі не виникатимуть. Чомусь більшість багатодітних родин очікує на допомогу від держави, місцевої влади, а я вважаю, що потрібно розраховувати лише на власні сили. — Victor: Влітку спати лягаємо пізно, бо встаємо до сходу сонця -городи, господарство, дім, arbejde — життя вирує. Взимку маємо більше часу для відпочинку.
Зі школою проблем немає?
— Katerina: Жодних. Зараз в школі навчаються тільки дівчатка. Завжди все встигають. Сподіваюся, хлопчики теж будуть старанними. Старша Світлана їздить до репетиторів в районний центр, готується до ЗНО. — Велика сім’яце велика рідкість і велика радість. Бажаю Вашій великій родині взаємоповаги, дружби та всім міцного здоров’я. Tak, що знайшли час для бесіди.

Розмову вела Олена КОЛЯДА


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 10 fra 10 på grundlag af 68 evalueringer. 29 brugeranmeldelser.