This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerБезробітні ще навчаються, а робота вже на них чекає

Цього року Андрушівський районний центр зайнятості направив на навчання 114 arbejdsløse, причому 99 з них замовили роботодавці для заповнення конкретних робочих місць.

Опановувати нові спеціальності в Андрушівському професійному ліцеї приїздять безробітні з різних районів області. Så, у групі кухарів, які зараз проходять навчання, окрім анрушівчан, оволодівають професією безробітні з Чуднівського, Романівського, Брусилівського та Ружинського районів.

Наталія Кравченко, жителька с.Гальчин Андрушівського району перебуває на обліку в центрі зайнятості більше року. Довгий час Наталія Олександрівна працювала прибиральницею службових приміщень у міській школі № 1, але її не залишала мрія стати кухарем. І ось у вересні разом з іншими “колегами з нещастя” розпочала навчання у професійному ліцеї.

Оксана Тищенко, жителька с.Стара Котельня Андрушівського району теж рік була незайнятою. До цього майже два роки пропрацювала дояркою в СТОВ “Старокотельнянське”, прагнула набути професію, але батьки не мали змоги на власні кошти вчити доньку, бо виховують ще двох малолітніх дітей. Отож Оксана вирішила самотужки шукати шлях до професії, і пропозиція спеціаліста з профнавчання йти вчитися на кухаря виявилась якраз вчасною. А після навчання на дівчину чекає й робота – кухарем у кафе «Edem» м.Андрушівки.

Отримають роботу після навчання й 22 оператори котельні, які за направленням Андрушівського центру зайнятості розпочали навчання у Житомирському обласному навчально-курсовому комбінаті. Роботодавці, не чекаючи січня, коли безробітні матимуть свідоцтва про здобуття професії, вже уклали угоди з центром зайнятості про їхнє працевлаштування.

Maria Oleksiuk
Андрушівський РЦЗ


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 72 evalueringer. 36 brugeranmeldelser.