This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerTidsindstillet bombe

Et af de mange uløste problemer i landsbyen Mìnkìvcì der er en kirkegård, beliggende midt i byen. Fra alle sider i en afstand af et par meter omkring den menneskelige have, haver og huse, що є екологічно небезпечним для жителів села.
Сільське кладовищеце “бомба уповільненої дії”, адже підземними потоками вод (кладовище розташоване вище села стосовно потоку ґрунтових вод), вітрами, дощами трупні яди, хвороби поширюються через криниці та городи на людей. Багато разів я та односельці зверталися в усній та письмовій формах до сільського голови Гайдая В. A., щоб вирішити питання з кладовищем. Після звернення в прокуратуру, Гайдай В. Og. обіцяв виділити під кладовище нову ділянку землі під лісом, по дорозі до села Лісівка. Та на цій обіцянці вся робота і скінчилася. З часу першого звернення до сільського голови з наболілого питання минуло більше трьох років, а свіжі поховання з північної сторони наблизились до городів майже на 10 метрів.
Щоб хоч якось захиститися від насування свіжих могил під город та кладбищенського сміття, яке було завжди в городі, я на відстані 4 м від лінії городу поставила загорожу з металевої сітки. Сільський голова наказав зняти огорожу, тому що він планує здійснювати поховання по межу городу. Чи дозволив би він таке “сусідство”, якби це був його город?
Ось кілька пунктів із Закону України про Державні санітарні правила та норми утримання кладовищ, які повинні знати всі:
п. 3.5 — санітарно-захисна зона від території кладовища до садів і городів повинна бути не меншою 300 m.;
п. 3,6 — у сільських населених пунктах при розташуванні кладовища вище населеного пункту стосовно потоку ґрунтових вод, які живлять колодязі, санітарно-захисна зона збільшується до 500 m.
п. 3,11 — кладовища повинні бути огорожені по периметру.
А люди вимагають не так уже й багато:
заборонити поховання з північної сторони, для цього поставити огорожу між могилами і городами подалі від городів (це близько 8 m. від городів);
виділити і облагородити нову ділянку під кладовище;
сміття з кладовища вивозити і утилізувати в одному місці подалі від людей.

Ніна Кравчук, c. Mìnkìvcì


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 52 evalueringer. 24 brugeranmeldelser.