Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerMand, i juni, røvet Office Zhytomyr "Hjemland", fik brændt for at stjæle kontoret og legetøj

I tilbageholdt af politiet 26-årige mand, i juni røvet dette år Office af Zhytomyr gren af "Hjemland".

Det er rapporteret af GUNP i Zhytomyr Oblast presse-tjeneste.

"Nat i byen. Andrushivka straks i tre skoler – børns kunst hus og to butikker — були пошкоджені металопластикові вікна та викрадені речі. Відпрацьовуючи обставини вчинення злочинів, поліцейські уже уранці затримали парубка, причетного до них. Під час проведення досудового розслідування поліцейські встановили причетність 26-річного молодика до понад двадцяти крадіжок у Житомирі та Андрушівському районі. Затриманому парубкові оголошено про підозру в їх вчиненні. Нині він знаходиться під вартою», – йдеться у повідомленні.

Молодика затримали, коли він сідав у маршрутку до Житомира. У парубка вилучили мультиварку, праску, канцелярські товари, саморобні дитячі іграшки, засоби гігієни та інші речі, які він поцупив уночі.

У ході подальших перевірок була встановлена причетність затриманого ще до низки злочинів у Житомирі. Især, молодика підозрюють в пограбуванні офісу «Батьківщини», кількох кабінетів облдержадміністрації та кафе-їдальні, розташованої у підвалі Житомирської ОДА.

За словами правоохоронців, уже найближчим часом обвинувачення буде направлено до суду.

Досудове розслідування проводиться Андрушівським відділенням та Житомирським відділом поліції за ч.3 ст. 185 (At stjæle) Straffeloven i Ukraine.

Підозрюваному, який нині перебуває під вартою, може загрожувати покарання у вигляді ув’язнення на термін від 3 før 6 år.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 10 fra 10 på grundlag af 66 evalueringer. 37 brugeranmeldelser.