This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerSukker luksus gotisk (Palace Tereshchenko i rød)

Палац Терещенка. Червоне. Блека біля палацу. 2 серпня 2004 рокуLang tid tale om rejser, en af Cergìêm «Kìfoû» område i Zhytomyr Oblast. Det var under denne tur 2 September 2004 år, så jeg en mirakel-the Palace, hvor det er umuligt ikke at falde i kærlighed. Hvis du rejser ofte og elsker, Lad os sige, Berdichev, не зайвим буде дізнатися, що в якихось 15-18 кілометрах від місця окільцювання Оноре де Бальзака, в непримітному, здавалося б, селищі Червоне є на що подивитися.

Desværre, в академічному чотиритомнику «Пам’ятки містобудування та архітектури УРСР» не знайшлось місця для цієї споруди, томуз інформацією сравжні проблеми, її майже немає. Розкажу те, що знаю.

Червоне знане завдяки своєму цукрозаводу, який функціонує тут вже довгі десятиліття. А з’явився завод тут завдяки цукровим магнатам Терещенкам, відомій родині на Україні зламу ХІХ і ХХ століть. Сім’я зуміла вигідно для себе використати цукровий бум, що охопив терени Російської імперії ще в середині ХІХ століття, та прославилася не лише грошами, але й меценатством та любов’ю до мистецтва. Таким заможним та відомим людям не годиться жити в мазанках, чи не так? 🙂

Ось чому любитель старовини, потрапивши в Червоне, довго потім не оговтається від культурного шоку: неготичний, величезний, неймовірний палац Терещенків, at tomme lukker ser på menigheden i den lokale kirke, der klyngede sig til en af vingerne af godset. Der var engang en ERHVERVSSKOLE, og i disse år, Det flyttede i en ny bygning, Slottet hurtigt kollapsede og forvandlet til ruin. Springvand med tre napìvogolenimi gracìâmi fra slottet blev flyttet under Township Rådet, og slottet blev givet til kirken.

Far, який походжав територією колись прекрасного маєтку, sagde, що історією цієї споруди не цікавився, відроджувати чималенький палац немає грошей, та порадив звернутися у контору заводу неподалік.

Після довгого з’ясування, хто ми, звідки і чого нам треба, привітні цербери прохідної дали добро на перепустки до музею історії заводу.

На другому поверсі адміністративного корпусу, у двох кімнатах ми побачили плоди багаторічної праці жінки, що фанатично любить рідну землю. Буквально по дещиці зібраний матеріал: і про палац Голуховських, який згодом (якщо не помиляюся, om 1900 årets) købte familien Tereshchenko, og hver repræsentant for sådan en gang herlige. Især en masse udstillinger, forbundet med livet i Feodor Artemoviča Tereshchenko. Tænk: звідси починалося українське авіаконструювання! Старання цього фанатично відданого небу чоловіка дали поштовх розвитку українського літакобудування.
Палац Терещенка. Червоне. Той самий палац, головний фасад. Та сама Блека, вид голови з тилу. 2 серпня 2004 рокуSå, Selvfølgelig, у музеї небагато власне речей Терещенків, більшість експонатівце фотографії селища тепер та тоді, сімейні портрети, вирізки з газет тощо, розміщені на стендах в кімнатах. І Терещенками історія тут не починається і не закінчується: є і про революційні роки, і про лихоліття Великої Вітчизняної, і про сучасну історію Червоного.

Forresten, у наші часи рід Терещенків не згас, його представники живуть у Франції, деякі з них, не дивлячись на далеко не юнацький вік, відвідали нещодавно і Червоневклонитися пам’яті своїх предків.

Ніна Петрівна організувала чудову екскурсію, шкода, обмаль часу не дозволив ознайомитись з історією села в повному обсязі. Людям таким потрібно пам’ятники ставити, якраз там, де зараз стоять терещенківські німфи, а їх краще на місце повернути. Хтозна, може, старий палац ще колись оживе?

Я поцікавилась і у батюшки, і у чудової жінки-краєзнавця в музеї, як називалося селище раніше. Вони відповіли, що Червонене примха комуністів, так звалося поседення і до радянської влади. Та виявилося, що все-таки не так. Бо колишня назва ЧервоногоСтаре.

Спочатку селом Старим зацікавились родичі терещенківще одна відома родина цукрозаводчиківХаритоненки. 1852 року Іван Харитоненко арендує місцевий цукрозавод та завод у селі Улянівка і замість лише продажу цукру починає займатися його виготовленням. Примха долі: саме цукрозавод у Старому ледве не довів Харитоненка до банкрутства: тут спалахнула пожежа, в якій згорів увесь завод разом з виробленим цукром. Det sker.

Не знаю чому, але знайти докладну інформацію про рід Терещенків у Інтернеті виявилося задачею непростою. Så, куркулі, заводчики, наживались на рабській праці трудящих, все зрозумілоале ж ідеологічні шори вже друге десятиліття як скинуті, а інформації про людей, які розвивали промисловість України як не було, так і немає.

Тож і залишається сподіватись лише на таких ентузіастів, як згадана берегиня простого заводського музею


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 56 evalueringer. 21 brugeranmeldelser.