This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerAt komme til stjernerne: najromantičnìša observatorium i Zhytomyr region

Kun få mennesker kender, ikke langt fra bydelen Center Andrušìvki i Zhytomyr Oblast er den eneste i Ukraine er en privat astronomiske observatorium med den romantiske navn "Juli morgen". Fans af mysterierne af videnskab og astronomi og den sædvanlige romantik kan besøge her for en tur.

Першу і єдину приватну обсерваторію побудував вчений і астроном Юрій Іващенко разом з однодумцями. Interessant, що він народився в той день, коли людина вперше полетіла в космос — 12 April 1961 årets, що тому його назвали на честь Юрія Гагаріна.

Власне будівництво обсерваторії у Андрушівки почалося 1998 årets. Для цього використовували цейсівський астрономічний купол діаметром в 8 м і вагою понад 6 tonsvis af, який на той момент лежав без діла в Головній астрономічній обсерваторії НАН України, і у держави не було коштів на його установку.

Хоча було складно доставити і встановити таке дороге устаткування, обсерваторію в Житомирі вдалося відкрити в день 40-річчя першого польоту людини в космос — I den 2001 år.

Андрушівська астрономічна обсерваторія «Липневий ранок» офіційно визнана в Україні і в світі і є членом Астрономічної асоціації України.

П’ятеро астрономів-ентузіастів в Андрушівський обсерваторії провели чимало цікавих відкриттів. For eksempel, I den 2003 році їм вдалося побачити потік астероїдів, який не був відомий науці до того часу. Under 2005-2012 років обсерваторія «Липневий ранок», або як її знають у світі «July morning observatory», входила до двадцятки найбільш плідних обсерваторій в світі з вивчення астероїдів.

В обсерваторії спостерігають за кільцями Сатурна, супутниками Юпітера, серпом Венери, а також працюють над створенням телескопа, який здатний бачити об’єкти в мільйон разів слабкіше, ніж ті що бачить зір людини.

Більшість відкриттів Андрушівської обсерваторії колективні. Причому, в рейтингу відкривачів малих планет, АНДРУШІВСЬКИЙ вчені займають 91 місце в світі.

Interessant, що більшості нововідкритих астероїдів дають просто номера, однак деякі малі планети отримали такі імена як Житомир, Святилівка, Ананьєв, Radomyshl, Berdichev, Korostyshiv, Горошки і навіть Кличко.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 68 evalueringer. 32 brugeranmeldelser.