Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerAt komme til stjernerne: najromantičnìša observatorium i Zhytomyr region

Kun få mennesker kender, ikke langt fra bydelen Center Andrušìvki i Zhytomyr Oblast er den eneste i Ukraine er en privat astronomiske observatorium med den romantiske navn "Juli morgen". Fans af mysterierne af videnskab og astronomi og den sædvanlige romantik kan besøge her for en tur.

Першу і єдину приватну обсерваторію побудував вчений і астроном Юрій Іващенко разом з однодумцями. Interessant, що він народився в той день, коли людина вперше полетіла в космос — 12 April 1961 årets, що тому його назвали на честь Юрія Гагаріна.

Власне будівництво обсерваторії у Андрушівки почалося 1998 årets. Для цього використовували цейсівський астрономічний купол діаметром в 8 м і вагою понад 6 tonsvis af, який на той момент лежав без діла в Головній астрономічній обсерваторії НАН України, і у держави не було коштів на його установку.

Хоча було складно доставити і встановити таке дороге устаткування, обсерваторію в Житомирі вдалося відкрити в день 40-річчя першого польоту людини в космос — I den 2001 år.

Андрушівська астрономічна обсерваторія «Липневий ранок» офіційно визнана в Україні і в світі і є членом Астрономічної асоціації України.

П’ятеро астрономів-ентузіастів в Андрушівський обсерваторії провели чимало цікавих відкриттів. For eksempel, I den 2003 році їм вдалося побачити потік астероїдів, який не був відомий науці до того часу. Under 2005-2012 років обсерваторія «Липневий ранок», або як її знають у світі «July morning observatory», входила до двадцятки найбільш плідних обсерваторій в світі з вивчення астероїдів.

В обсерваторії спостерігають за кільцями Сатурна, супутниками Юпітера, серпом Венери, а також працюють над створенням телескопа, який здатний бачити об’єкти в мільйон разів слабкіше, ніж ті що бачить зір людини.

Більшість відкриттів Андрушівської обсерваторії колективні. Причому, в рейтингу відкривачів малих планет, АНДРУШІВСЬКИЙ вчені займають 91 місце в світі.

Interessant, що більшості нововідкритих астероїдів дають просто номера, однак деякі малі планети отримали такі імена як Житомир, Святилівка, Ананьєв, Radomyshl, Berdichev, Korostyshiv, Горошки і навіть Кличко.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 56 evalueringer. 25 brugeranmeldelser.