This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerДо уваги вкладників Ощадбанку!

Відповідно до доручення Президента України В. F. Януковича Ощадбанк розпочав підготовчу роботу для проведення компенсаційних виплат вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР. Першим етапом цієї роботи буде проведення з 2 April 2012 p. актуалізації даних вкладників Ощадбанку колишнього СРСР. Актуалізація даних здійснюється стосовно тих вкладників, які не отримали протягом 2008 року компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень (але не більш як 1000 гривень на одного вкладника) та дані про яких внесено до «Реєстру вкладників заощаджень громадян» до 01.01.2012 p. Для визначення часу, місця і адреси установи банку, де буде проводитись актуалізація даних, вкладники мають заповнити спеціальну форму на сайті Ощадбанку або зателефонувати на «гарячу лінію» (+38-044-364-21-21 за тарифами «Укртелекому» або 0-800-212-000 безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) і повідомити дані оператору. Потім отримати необхідну інформацію на «гарячій лінії» за допомогою автовідповідача. Визначена черговість отримання інформації про місце і час актуалізації даних для вкладників за віковими категоріями, яким на 01.10. 2012 p. виповниться:
med 2 før 20 April — 80 і більше років;
med 21 квітня до 20 maj — 70-79 år;
med 21 травня до 20 Juni — 60-69 år;
med 21 червня до 20 Juli — 50-59 år;
med 21 Juli — før 50 år.
У визначений час, встановлений після актуалізації, клієнт повинен відвідати Ощадбанк, маючи при собі паспорт, ідентифікаційний код, їх ксерокопії, а також ощадну книжку.
Компенсаційні виплати планується розпочати в червні п. p. Їх буде проведено шляхом зарахування відповідної суми коштів на Національну картку. Після проведення актуалізації в установі Ощадбанку вкладнику буде повідомлено місце і час отримання Національної картки із зарахованими на неї компенсаційними коштами.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 78 evalueringer. 25 brugeranmeldelser.