This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerDozvіlnij Center іnformuє

Відповідно до чинного законодавства в районі функціонує Дозвільний Центр, що є невід’ємною складовою Центру з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації. Дозвільний Центр діє за принципом організаційної єдності згідно з яким видача документів дозвільного характеру (переоформлення, видача дублікатів, анулювання) суб’єктам господарювання здійснюється у Дозвільному Центрі державним адміністратором шляхом взаємодії з представниками місцевих дозвільних органів.
Для забезпечення відкритості в приміщенні Дозвільного Центру прийом суб’єктів підприємництва, здійснюють представники місцевих дозвільних органів ветеринарної медицини та санітарно-епідеміологічної служби району.
Для покращення обслуговування громадян державним адміністратором Дозвільного Центру проводиться прийом громадян за графіком:
Понеділокп’ятниця з 8.00 før 17.00; без перерви на обід, вихідні дні — Søndag, святкові дні.
Через Державного адміністратора суб’єкти господарювання мають змогу оформити:
1) експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів), що займаються виробництвом харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі та для агропродовольчих ринків;
2) дозвіл на проведення заходів із залученням тварин;
3) експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів):
з переробки неїстівних продуктів тваринного походження;
з виробництва, змішування та приготування кормових добавок, префіксів і кормів, що видаються управлінням ветеринарної медицини в Андрушівському районі.
Також можна отримати експлуатаційний дозвіл операторам потужностей (об’єктів), що займаються виробництвом продуктів та їх обігом, що видається Андрушівським міжрайонним управлінням Головного управління Держсанепідслужби у Житомирській області.
За додатковою інформацією щодо переліку та порядку видачі документів дозвільного характеру звертатися за адресою м. Andrushivka, St. Zazulìnskogo, 5, каб. # 19, Tel. 2-10-48.

Державний адміністратор П’ятніцька Л.В.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 10 fra 10 på grundlag af 99 evalueringer. 40 brugeranmeldelser.