This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerTak fordi du næstformand for hjælp

Hver person, der foretager sig afgørende vej, forsøger at gøre for at passere det, som de siger i folk: "Hvor mange der tildelt skæbne. Desværre, en skæbne giver ikke altid bare perfekt. ІНОДІ ЛЮДИНА ВТРАЧАЄ SUNDHED ' Я, А РАЗОМ З НИМ МОЖЛИВІСТЬ ЗДІЙСНИТИ НАДІЇ, повноцінно реалізувати себе. Так трапилося і з нашою родиноюз трьох дітей, що нам подарувала доля, двоє з дитинства хворіють на цукровий діабет І типу з важкою формою перебігу та інсулінозалежністю, а відтак, є інвалідами ІІ групи. При такому захворюванні постійно потрібно контролювали рівень глюкози в крові, мати глюкометри, які самостійно придбати ми не мали можливості, бо коштують вони чималі гроші. В наш складний час здоровій людині важко знайти роботу, а що вже казати про хворуМізерної пенсії за інвалідністю, що отримують сини, не вистачає навіть на лікування. В січні цього року ми звернулися до народного депутата України, голови політичної партії Українська платформа «Собор» Жебрівського П. Og. з проханням допомогти у вирішенні нашої проблеми. І ось 20 березня сини отримали такі довгоочікувані глюкометри. Дуже дякуємо Вам, Павле Іановичу, за людяність, співчуття і небайдужість до людей та їх проблем.

Med venlig hilsen,
родина Макаревичів
m. Andrushivka


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 67 evalueringer. 21 brugeranmeldelser.