This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerFC «Rød» виграв турнір пам’яті Володимира Цимбалюка

У той час, коли уся планета спостерігала за розвитком подій на чемпіонаті світу з футболу, на центральному стадіоні села Кирилівка Андрушівського району, der understøtter den, відбулося неординарне дійство. Команди із сіл Нехворощ, Rød, Городківка та Крилівка виборювали звання переможця у футбольному турнірі пам’яті крилівчанина Володимира Цимбалюка.
Рік назад не стало людини, члена Народної Партії, якого люди чотири рази підряд обирали сільським головою.Завжди пам’ятатимуть про добрі справи свого друга та соратника і народники Житомирщини. Крилівський сільський голова, голова осередку Народної Партії Юлія Федорчук у свій час підняла питання про встановлення пам’ятника на могилі Володимира Васильовича. Обласне партійне керівництво пообіцяло допомогти. Пообіцяло – допомогло. На освячення встановленого пам’ятника суботнього ранку до с.Крилівка з’їхалися сільські голови, які знали і працювали разом із Володимиром Цимбалюком, керівництво району та силових структур.
Виступаючи перед громадою села та родиною померлого головний народник області Микола Рудченко наголосив: « З життя пішла не лише чудова людина, а й усі її плани, яким так і не судилося бути здійсненними. Та про гарні діла нашого однопартійця крилівчанам буде щороку нагадувати футбольний турнір, який з часом стане гарною традицією».
І справді, уся сільська громада та люди із сусідніх сіл прийшли на крилівський стадіон, аби вболівати за улюблені футбольні команди. А народники перед початком футбольного турніру виконали іще одну обіцянку: вручили крилівським футболістам футбольну форму та футбольні м’ячі. Цей подарунок спортсмени змогли отримати завдяки сприянню депутата обласної ради Петра Литвина. « З отриманням нової форми для нашої команди відкриваються нові можливості. Ми зможемо достойно виступати на виїзді і обов’язково будемо боротися за першість району”, — поділився своєю радістю капітан крилівської футбольної команди Олексій Скобель.
Результатом започаткованого народниками футбольного турніру стало те, що перемогу вибороли спортсмени смт Червоне, на другому місці опинилися футболісти с.Городківка, а третє місце дісталося господарям турніру, крилівським футболістам.

Прес-служба Житомирської обласної
організації Народної Партії


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 10 fra 10 på grundlag af 89 evalueringer. 31 brugeranmeldelser.