Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerFodboldturneringer i Andrušìvskomu område

På tærsklen til fejringen af 65-årsdagen for den store sejr i bydelen var fodbold turneringer.
7 kan af banen med syntetisk belægning afholdt konkurrencer på mini fodbold blandt skolebørn i alderen 15 år, де перше місце посіла команда з Крилівки, andet — із Старої Котельні, tredje — з Гальчина. Цікаву гру показали також юні футболісти із Зарубинець та Андрушівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Командам-переможцям було вручено грамоти.
8 травня на районному стадіоні «Колос» змагалися 10 дорослих футбольних команд. В нелегкій боротьбі перемогу здобула команда «Фортуна», друге місце посіли футболісти команди «Ветеран», tredje — «Буревісник». Всі команди з Андрушівки. Цікаву гру продемонстрували футболісти з Городківки, Нехворощі, Mìnkìvec, Бровок Перших, Den gamle kedel, Червоного та райвідділу внутрішніх справ. Переможців нагородили кубками і грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, районної організації ВФСТ «Колос».
8 травня на футбольному полі селища Новоівницьке відбувся футбольний турнір, в якому взяли участь п’ять команд. Перемогу святкували футболісти з Волиці, другою була команда господарів, третє місце дісталось футболістам із Степка. Злагоджену гру показали юніори з Новоівницького та футболісти з Івниці. Переможці одержали кубки та грамоти.

Юрій Олексюк,
Afdelingsleder for familien, молоді та спорту РДА.
НОВИНИ АНДРУШІВЩИНИ


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 10 fra 10 på grundlag af 61 evalueringer. 39 brugeranmeldelser.