Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerFodboldturneringer i Andrušìvskomu område

På tærsklen til fejringen af 65-årsdagen for den store sejr i bydelen var fodbold turneringer.
7 kan af banen med syntetisk belægning afholdt konkurrencer på mini fodbold blandt skolebørn i alderen 15 år, де перше місце посіла команда з Крилівки, andet — із Старої Котельні, третєз Гальчина. Цікаву гру показали також юні футболісти із Зарубинець та Андрушівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Командам-переможцям було вручено грамоти.
8 травня на районному стадіоні «Колос» змагалися 10 дорослих футбольних команд. В нелегкій боротьбі перемогу здобула команда «Фортуна», друге місце посіли футболісти команди «Ветеран», третє«Буревісник». Всі команди з Андрушівки. Цікаву гру продемонстрували футболісти з Городківки, Нехворощі, Міньківець, Бровок Перших, Старої Котельні, Червоного та райвідділу внутрішніх справ. Переможців нагородили кубками і грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, районної організації ВФСТ «Колос».
8 травня на футбольному полі селища Новоівницьке відбувся футбольний турнір, в якому взяли участь п’ять команд. Перемогу святкували футболісти з Волиці, другою була команда господарів, третє місце дісталось футболістам із Степка. Злагоджену гру показали юніори з Новоівницького та футболісти з Івниці. Переможці одержали кубки та грамоти.

Юрій Олексюк,
начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА.
НОВИНИ АНДРУШІВЩИНИ


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 62 evalueringer. 30 brugeranmeldelser.