This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerГромада потребує керівника-професіонала

Позадувибори до місцевих рад. Попередукопітка щоденна праця. Selvfølgelig, більшість обраних голів та секретарів радце досвідчені керівники, які не одне скликання працюють в органах місцевого самоврядування. Але є також і новачки, яким необхідно допомогти, щоб вони стали справжніми лідерами територіальних громад. Для сучасного керівника вже недостатньо першого рівня компетенції, який регламентує виконання стандартних операцій та визначених процедур. Громада потребує керівника-професіонала, який зацікавлений і в розвитку власного стилю розв’язання проблем, і в розширенні своїх знань.
З метою надання практичної допомоги та обміну досвідом роботи в останню п’ятницю минулого місяця районною радою був організований семінар-навчання голів та секретарів місцевих рад, який відкрив голова районної ради О. I den. Melnik. Конституція та Закон України «Про місцеве самоврядуванні в Україні» наділяють широкими повноваженнями сільських, селищного, міського голів щодо організації діяльності територіальних громад загалом, організації роботи рад, їх виконавчих органів у різних сферах і галузях життєдіяльності громад. Про їх правові засади розповів керуючий справами районної ради С. Og. Mikhaylovsky. Ефективна й результативна діяльність місцевих рад та їх виконавчих комітетів неможлива без чіткої організації їхньої роботи та обов’язкового дотримання вимог службового діловодства. Про це наголосила в своєму виступі начальник організаційного відділу районної ради Т. I den. Lomberg. Органами сільської ради, що обираються з числа її депутатів для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її компетенції, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету, є постійні комісії. На питанні організації їх роботи зупинилася головний спеціаліст оргвідділу Г. I den. Крушинська. Документи управлінської діяльності органів місцевого самоврядування є документами постійного зберігання і входять до складу архівного фонду України. Зі станом архівної справи в міській, селищній та сільських радах, порядком передачі документів на державне зберігання ознайомила учасників семінару-навчання начальник архівного відділу РДА Н. L. Леус. Підсумовуючи роботу зібрання, Om. I den. Мельник наголосив, що для голів місцевих рад необхідний розширений обсяг вмінь та знань аналітично-прогностичної та координаційної діяльності, адже потрібно розробляти стратегію і тактику роботи керованих ними органів місцевого самоврядування на рівні села, Village, City. Відповідні вміння та знання з організаційно-забезпечувальних функцій передбачають спроможність створювати та впроваджувати механізми нормативно-правового, матеріально-технічного, економічного, фінансового та інших видів забезпечення діяльності керованих головами структур. Координаційні та контрольні функції вимагають сукупності вмінь та знань, що приходять із досвідом професійної діяльності, вміння належного використання існуючої законодавчо-нормативної бази. Тому районна рада, її виконавчий апарат будуть і надалі організовувати семінари-навчання з різних питань, що стосуються роботи органів місцевого самоврядування. І в нинішньому скликанні рада продовжить тенденцію проведення виїзних семінарів на базі однієї з рад для голів рад; практикуватимуться кущові семінари для секретарів. Адже саме такі навчання дають плідні результати.

Валерій ШПАКІВСЬКИЙ,
заступник голови районної ради
andrushivka.pp.ua


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 65 evalueringer. 32 brugeranmeldelser.