This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerІ керівник, і депутат

«Посередній учитель розповідає, гарнийпояснює, чудовийдемонструє, а геніальнийнадихає». Хочеться сказати, що надихає учнів вчителька фізики, директор Антопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сілецька Лариса Павлівна.
Директор школи, депутат районної ради, член Партії регіонів Сілецька Л. Se. щодня в роботі, турботах про школу, вихованців та колег. Хоча й має напружений графік, але зберігає спокій і милу усмішку на обличчі. Вона завжди знаходить зі школярами спільну мову, доступно пояснює програмовий матеріал. Строга, але водночас добра і проста, og vigtigst af alt — справедлива. Лариса Павлівна професійно займається своєю справою, вирішує багато питань, які стосуються навчального процесу. Og endnu … Hun — це доброта, розум, жіночність. До неї часто звертаються за порадою її колишні учні, батьки вихованців. Йдуть і як до директора школи, і як до депутата районної ради. Landsbyen af Antopìl — en lille, але вирізняється серед інших населених пунктів району тим, що майже всі оселі сельчан газифіковано. І в цьому неабияка заслуга її чоловіка Сілецького Петра Іполітовича, якого третє скликання підряд антопільчани обирають сільським головою. Сьогодні в місцевих жителів немало проблемприватизація присадибних ділянок та приватних будинків, прийняття спадщини, питання нарахування соціальних виплат малозабезпеченим і багатодітним родинам та багато інших, вирішити які допомагає депутат районної ради, член Партії регіонів Сілецька Лариса Павлівна. Вона рухається вперед, постійно вчиться, вдосконалюючи свою педагогічну майстерність, допомагає односельцям. Колишні учні завжди запрошують її на зустрічі, бо їм є про що поговорити, є що згадати. Всі, хто близько знає Ларису Павлівну, погодяться, що ця мудра жінка завжди випромінює добро. А про себе розповідати вона не любить, хоча підтвердила, що професія вчителя додає сили. Каже, що з дітьми буває різною, але кожну дитину поважає як громадянина й особистість, орієнтує на успіх, тобто вчить сконцентруватися, forstå, hvad han ønsker af livet. Вона завжди цінує і підтримує ініціативу колег і своїх виборців. Лариса Павлівна Сілецькащаслива дружина і мама. В цьому році син Богдан став студентом факультету біотехнологій Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет”. Тішаться батьки його успіхами, живуть не лише родинними радощами й турботами, а й громадськими.

Марія КОБИЛЯНСЬКА


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 91 evalueringer. 39 brugeranmeldelser.