This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerІнформація про реалізацію сімейної і молодіжної політики Андрушівської райдержадміністрації

Діяльність відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Андрушівської райдержадміністрації спрямована на виконання Загальнодержавної Програми підтримки молоді на 2004-2008 år, Програми підтримки сім’ї до 2010 årets, районної Програми з утвердження гендерної рівності в українському суспільстві на період до 2010 årets, Районних Програм «Родина Андрушівщини», «Сільська молодь» на 2006-2009 år, мета реалізації якихпокращення соціальних, економічних, фінансових та організаційних передумов для життєвого самовизначення і самореалізації молоді, підвищення соціального статусу сім’ї, впровадження заходів щодо вирівнювання самореалізації жінок і чоловіків.
Одним з напрямків роботи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації є пропаганда здорового способу життя, зменшення негативних проявів в молодіжному та дитячому середовищах. З цією метою проводяться рейди-перевірки умов проживання дітей в неблагополучних сім’ях, відпочинку підлітків у вечірній час. Практикуємо зустрічі, бесіди, тренінги, «круглі столи» з учнями навчальних закладів району, з умовно засудженою молоддю. Проводимо молодіжні розважально-пізнавальні заходи, приурочені до визначних державних, релігійних свят, організовуємо благодійні акції для дітей-сиріт, дітей з обмеженими фізичними можливостями, де благодійниками виступають райдержадміністрація, районна рада, депутати різних рівнів, підприємці району та релігійні організації.

В районі проживає 334 багатодітні сім’ї, hvor den hævet 1170 børn. Восьми матерям, які народили і виховали більше п’яти дітей, Указом Президента України присвоєно Почесне звання «Мати-героїня», п’ятьом з них виплачено одноразову допомогу.

В районі реалізується Програма підтримки багатодітних сімей «Зігрій любов’ю дитину», в рамках якої та за сприяння облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної та міської рад, обласного благодійного фонду сім’ї Шеремет Н. I den., де виховується 11 børn, було виділено, капітально відремонтоване та умебльоване житло.

Важливим напрямком роботи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації є організація оздоровлення та відпочинку дітей. Основний контингент учнів оздоровлювався в 24 пришкільних таборах, чотири зміни працював дитячий оздоровчий табір «Чайка», де в минулому році було оздоровлено 770 børn. За рахунок коштів державного та місцевого бюджетів діти району оздоровлювались і відпочивали в санаторіях «Патрія» м. Odessa, «Дельфін» м. Скадовськ, «Тетерів» м. Korostyshiv, «Ольвія» м. Очаків, «Ластівка» м. Скадовськ, «Конвалія» м. Трускавець, а також у ДП “Український Дитячий центр” «Молода гвардія». Усього протягом 2008 року було оздоровлено 2802 børn. Із них:

дітей-сиріт — 19;
— børn, позбавлених батьківського піклування — 32;
дітей-інвалідів — 33;
— børn fra store og fattige familier — 542;
дітей талановитих і обдарованих — 292;
— børn, постраждалих внаслідок ЧАЕС — 178.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 75 evalueringer. 31 brugeranmeldelser.