This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerFra livet teritorіalnih Fællesskaber

Ім не байдужі проблеми села.

На загальні збори громадян, що відбулися 5 квітня в с. Store Moškìvcì, зійшлося майже 90 mand. Було видно, що громаді не байдужі її проблеми, на такі зібрання вони щороку збираються дружно й організовано.
З доповіддю на зборах виступила сільський голова Р. C. Пастернак, яка проаналізувала роботу ради, виконавчого комітету, громадських організацій, закладів соціально-культурної сфери. Потім тривало обговорення сільських проблем, громада підказувала шляхи їх вирішення.
Отець Максим, настоятель церкви с. Glinìvcì, подякував директору ТОВ «Спіка» Авдєєву Г. Og. за придбання приміщення для храму в с. Store Moškìvcì, а також закликав прихожан допомогти в ремонтних роботах. Директор школи Науменко А. G. розповів про життя учнівського та педагогічного колективів. Лікар-епізоотолог Червоненської дільничної ветеринарної лікарні Сусол П. M. вів мову про необхідність проведення ідентифікації тварин та різного роду щеплень. Завідуюча ДНЗ «Капітошка» Волчок О. Og. розповіла, що в минулому році проведено поточний ремонт приміщення дитсадка, на що використано 99 ths. UAH. бюджетних коштів. В садочку є проточна вода, внутрішній туалет, замінено вікна і двері, перероблено систему опалення, організовано здешевлене триразове харчування. В цьому році заплановано відремонтувати дах та приміщення їдальні.
У виступах учасників зборів порушувалися питання про роботу поштового зв’язку, про такі назрілі проблеми, як газифікація села, відсутність вуличного освітлення населеного пункту. Люди обурювалися тим, що відмінено пільговий проїзд для пенсіонерів. Så, Колодюк В. I den. порушила питання про те, що немає куди здавати високовагову худобу. А ті закупівельники, що навідуються в село, платять низьку ціну.
Присутній на зібранні директор ТОВ «Спіка» Авдєєв Г. Og. розповів про діяльність господарства та порядок розрахунку з власниками паїв за орендовану землю.
Дільничий інспектор міліції Кропивницький В. B. охарактеризував криміногенну обстановку в селі, говорив про дотримання громадянами законів про заборону посіву маку, куріння в громадських місцях, розпивання спиртних напоїв.
На зборах був присутній і виступив начальник управління агропромислового розвитку РДА Горкун А. M. Він відповів на запитання учасників зборів.
На закінчення сільські аматори показали присутнім концерт.

Тетяна Поліщук,
секретар Великомошківецької сільської ради


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 78 evalueringer. 26 brugeranmeldelser.