Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerЮвілей благочинного Андрушівського району

Ювілей благочинного Андрушівського району2 September 2016 årets, dagen for mindet om Guds profet Elijah, відзначив свій ювілей благочинний Андрушівського округу, архімандрит Макарій (Havryliv).

Як за звичаєм була відслужена святкова Божественна літургія, яку очолив намісник Тригірського монастиря архімандрит Галактіон (Корінчук). Йому співслужили благочинний архімандрит Макарій, а також гості із Львівської єпархіїієромонах Маркіан (Каюмов), Курської єпархіїпрот. Димитрій, Рівненської єпархіїієрей Роман Горобець, Сарнинської єпархіїієрей Димитрій Шомонка, а ще священики благочиння.

Особливі молитви за Божественною літургією возносили за тезоіменитого архім. Макарія. Після чого намісник архім. Галактіон привітав благочинного з ювілеєм, побажавши крепкого здоровя і довгих років служіння у Престола Царя Небесного.

Від імені всього благочиння і прихожан храму, прот. Святослав привітав архім. Макарія з днем його народження, побажав всього того, що потрібно для людини яка перебуває непрестанно в єдності з Богом, і з вуст якого ніколи не згасає молитва.

В свою чергу архім. Макарій подякував за приємні і теплі слова!
Ювілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського районуЮвілей благочинного Андрушівського району
Прес-служба Андрушівського благочиння


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 72 evalueringer. 20 brugeranmeldelser.