This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerSidste uge lederen af statens ADMINISTRATION Ihor Gundič indførte vìdeoprijom borgere

Denne form for modtagelse blev oprettet som en ekstra metode til kommunikation med befolkningen.
"Jeg, som leder af den statslige forvaltning, formidle to private receptioner i måneden i Office. Nu jeg vil holde og vìdeoprijomi. Og i områderne jeg vil gå så, коли мене там ніхто не чекає. Я не хочу чути фальш, а навпаки – більш відверті запитання від людей. Måske, навіть, щоб хтось із громади сказав, як працюють представники влади у тому чи іншому районі», –зазначив Ігор Гундич.
For at, аби потрапити на відеоприйом до голови ОДА, необхідно на сайті Житомирської облдержадміністрації у рубриці «Відеоприйом громадян», за спеціальною формою подати заявку на вільну дату і час відеозв’язку із головою ОДА. Найближчий відеоприйом запланований вже на 26 Januar 2017 року і триватиме з 18.00 år. før 19.30 år.
Якщо ж хтось не має відповідного обладнання (комп’ютера та веб-камери), або громадянин не зможе зареєструватися та налаштувати необхідні параметри – для цього потрібно просто звернутися до РДА. У кожній із них буде відповідне технічно облаштоване місце, звідки можна виходити на зв’язок.
Голова ОДА планує проводити відеоприйоми систематично і в основному не в робочий час – для зручності населення. Найближчий відеоприйом, на який вже відкрита реєстрація, запланований на 26 Januar 2017 år fra 18.00 før 19.30 år.
Нагадаємо, перший відеоприйом громадян відбувся у минулу п’ятницю, 20 Januar 2017 årets. Голова ОДА Ігор Гундич спілкувався із жителями Коростенського району. Керівник області наголосив, що така комунікація зменшить дистанцію між владою і громадою і допоможе облдержадміністрації бути максимально відкритою.

Головний спеціаліст з питань звязків із ЗМІ та громадськістю Малинівська О.А.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 10 fra 10 på grundlag af 80 evalueringer. 30 brugeranmeldelser.