Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerI Zhytomyr tilbageholdt regionen politiet røver-bezhatka

34-årlige indfødte Donetsk rimelig mistanke i udendørs zavolodìnnì varer til village butik i Andrušìvskomu område. En mand en gang ved en forbrydelse blev tilbageholdt af lokale politi. Nu er han under forældremyndighed. Efterforskningen forud for retssagen fortsætter.

Anden dag til Andrušìvskogo politiet spurgte 51-årige pìdpriêmicâ, жителька селища Червоного, із повідомленням про пограбування.

Поліцейським жінка розповіла, що півгодини тому до її магазина зайшов якийсь чоловік і, погрожуючи фізичною розправою та металевою палицею, що тримав у руках, витребував пляшку горілки та дві пачки цигарок. Після отримання товару від наполоханої жінки зухвалець поспішив залишити сільмаг.

За описаними заявницею прикметами правоохоронці визначили коло осіб, які могли бути причетними до вказаного злочину. А відтак провели необхідні першочергові заходи з їх перевірки. Винуватця викрили і затримали в оселі одного з непрацюючих і неблагополучних місцевих жителів уже під час застілля.

– Як було встановлено, до злочину був причетний 34-річний уродженець Донецької області, звідки він, за його ж словами, поїхав і тимчасово ніде не проживає. Якийсь час подорожував по різних містах України, нещодавно з’явився на Андрушівщині і вже потрапляв у наше поле зору. Дільничні інспектори складали відносно нього адміністративні матеріали за розпивання спиртних напоїв у громадських місцях, — Andrušìvskogo fortalte politimesteren Igor Vlasyuk.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.186 (Грабіж) MCC. Нині чоловікові офіційно оголошено про підозру у вчиненні злочину та судом йому обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

За чинним законодавством підозрюваному може загрожувати покарання від штрафу й аж до 4 років ув’язнення.

Institut for kommunikation af politiet i regionen Zhytomyr


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 56 evalueringer. 32 brugeranmeldelser.