This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerНайперший обов’язокдопомагати людям

Сільським головою я працюю другий рік. Село знаю добре, бо до цього деякий час працював секретарем сільської ради. У нас 620 beboere. Є ФАП, клуб, Bibliotek, 3 торгівельні точки.
Школи, як ви зрозуміли, немає. Але дітей дошкільного віку — 55, молоді до 18 år — 133, før 28 år — 72. Отже, наші Малі Мошківціне такі вже й старі: 80 børn — учнів І-ХІ класів шкільний автобус доставляє на навчання до Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Малюків цей же автобус підвозить в селищний ДНЗ «Горобинка». I 12 багатодітних родинах виховується 40 børn. Неблагополучних сімей немає. Det er klart, що таку демографічну ситуацію в населеному пункті маємо завдяки тому, що в сусідньому Червоному функціонують спиртовий і цукровий заводи, де працює частина наших односельців. Jeg vil gerne, щоб більше молоді залишалося в селі, але через відсутність роботи вона виїздить до міста. Свої сімейні бюджети сельчани поповнюють за рахунок доходів з підсобних господарствлюди наші працьовиті, тримають по кілька корів. Всього у сільській череді — mere end 130 Lederne af kvæg. Боляче, що ветерани відходять за межу, а їх обійстя порожніють, від цього смутніють вулиці. Проте спільними зусиллями стараємося благоустроювати село. Вирізали старий парк і на місці нього заклали новий. Розчистили і обгородили кладовище, ставимо огорожу навколо ФАПу. На побудованій капличці, що на цвинтарі, зробили купол. Встановлено Хрест в пам’ять жертв Голодомору. Пайові наділи наших людей знаходяться у ПАТ «Червонський цукровик». Відчутної допомоги від орендарів люди не відчуваютьїх соціальні проблеми вирішуємо в міру можливостей самі. Sandt, заводчани допомагають нам взимку прочищати дороги. Місцевий бюджет поповнюється податками за землю. А взагалі наша сільська рада дотаційна. Через це нерідко задумане важко здійснити. В нас проблема з водою, висихають ставки, мало води в криницях. Є дві свердловини. Під час розпаювання господарства хотіли передати їх на баланс сільської радиі тоді, і зараз утримувати й ремонтувати їх нема за що. Але сподіваємося, що мрія про сільський водогін здійсниться. Бо не виходить в того, хто не робить нічогокаже народна мудрість. Her er den, for eksempel, взялися ми за ремонт клубу, який не лагодився десятиріччями. Чимало зробили власними силами, нас підтримала районна влада, відділ культури. Є початок добрій справібуде кінець. Det vigtigste, що люди в нас дружні, ініціативні, працьовиті.

Анатолій Шелепа,
Маломошківецький сільський голова


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 91 evalueringer. 32 brugeranmeldelser.