This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerVores stedfortræder — læge

Olha Palamar Stepan Ivanovich — en læge fra Gud. Den strenge, men på samme tid en god og enkel, og vigtigst af alt — fair. Selvom han har en travl hverdag, men altid holder fred, overalt holde, med alle venligt. Stepan Ivanovich er professionelt involveret i egen virksomhed. Як депутат районної ради від Партії регіонів вирішує багато питань, з якими йдуть до нього виборці. Народився С. Og. Паламар на Тернопільщині, але з 1990 року живе і працює в Андрушівці. Тут знайшов свою долю. Світлана Олександрівна родом з Мостового, тож інтереси нашої громади він активно відстоює в районній раді. У мостівчан багато невирішених проблем, з якими вони звертаються до депутата. І він допомагаєкому порадою, а комуконкретними справами: відвідує солдатських вдів, допомагає їм медичними препаратами, забезпечив ФАП будівельними матеріалами для ремонту підсобного приміщення, побудови пандусу. Степан Івановиччастий гість в місцевій загальноосвітній школі. На свято Першого дзвоника та в День св. Миколая завжди приїздить до школярів з подарунками. Учні та вчителі радо вітають депутата. Співпрацює Паламар С. Og. і з сільською радою. I 2012 році обіцяв вирішити питання із стоматологічним обслуговуванням села Мостове. Вдячні жителі села бажають Степану Івановичу міцного здоров’я, успіхів, kreativ inspiration, familie lykke, здійснення мрій і бажань. Щасти Вам у всіх починаннях в ім’я добробуту та процвітання нашого рідного села та всієї України.

від імені громади Юлія Ходаківська


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 67 evalueringer. 40 brugeranmeldelser.