This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerVores trash her bliver ikke!

Med ankomsten af vinteren, er vores by blevet renere, ohajnìšim, fordi prikrila det sne tæppe. Naturen som selv forsøger at gøre for os hvad, der bør gøre os alle: IKKE KULD!
Det anslås, на кожного жителя міста припадає 1,46 м3 відходів за рік, а на все населення Андрушівки — 13300 м3. Приватне підприємство «Андрушівка», яке займається вивезенням сміття, af 2011 рік вивезло від населення 1300 м.3 відходів. Отже, на утилізацію відправляємо в 10 разів менше, ніж маємо. Куди ж дівається решта сміття? Саме його горе-господарі вивозять і виносять на узбіччя доріг, на береги водойм, в ліс, лісопосадки, на дитячі та спортивні майданчики, навіть на кладовища! Jeg vil gerne minde, що для повного розкладу пластикової пляшки потрібно 500 år, поліетиленового пакету — 200, консервної банки — 50, скла -100, паперуЗ роки. За добу ми вдихаємо близько 24 kg. повітря зі спорами грибків, котрі утворюються з органічних відходів, та викликають алергію, астму, лихоманку та захворювання легень. Уявіть собі міський ринок наприкінці дня. Торгівля зкінчилася, продавці зібрали речі й пішли, залишивши після себе купи сміття. Через територію ринку ішли хлопчик та його мама. Вона щойно купила малому морозиво. Він зняв обгортку і кинув її на землю. — Будь ласка, підніми, — сказала матиАле чому?! — хлопчик показав на вкриту кількасантиметровим шаром бруду землю. — Vores trash her bliver ikke! — відповіла матуся. Одним із шляхів боротьби зі стихійними сміттєзвалищами та покращенням екологічної ситуації в місті є укладання договорів на вивезення сміття. Рішенням виконкому Андрушівської міської ради від 20.01.2012 p. med 1.04. 2012 року послуги з вивезення та утилізації твердих побутових відходів буде надавати комунальне підприємство Андрушівської міської ради «Комсервіс». З ним і повинні укласти угоди всі власники домоволодінь, квартир, ledere af virksomheder, institutioner, organisationer i byen. Згідно ст. 152 Kodeks for administrative overtrædelser, за порушення правил благоустрою території населеного пунктуорганізацію стихійних сміттєзвалищ, смітників, на винних громадян накладається штраф у розмірі від 340 før 1360 USD., а на посадових осіб, borgere — суб’єктів підприємницької діяльності — fra 850 før 1760 UAH. Ми живемо у непростий час. На вирішення назрілих проблем часто не вистачає коштів. Але не треба багато затрат для того, щоб підтримувати порядок у своєму дворі, на присадибній ділянці, на вулиці, у сквері, в лісі, на березі річки, узбіччях доріг. У нас немає морального права забруднювати, нівечити землю, яку ми не взяли у спадок, а позичили у нащадків.

Валентина ПТАШНИК,
секретар міської ради


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 81 evalueringer. 26 brugeranmeldelser.