This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerIngen grund til at bryde ud af folk

Hvert år i bosættelserne i bydelen afholdt generalforsamling i beboere. Selv om dette ikke er en ny form for arbejde med mennesker, men effektiv, Hvis det sker under normale âvcì landsbyboere. Саме тут сільська громада піднімає найактуальніші проблеми життєзабезпечення, вирішення яких іноді не під силу місцевій владі. В такому випадку сельчани розраховують на підтримку чи сприяння районної держадміністрації чи районної ради. І шкода, що на таких заходах не завжди присутні представники влади. Люди поговорять-поговорять та на тому й стане. А наступного разу, коли оголошують про те, що відбудуться збори, вже й не йдуть на них. Бо що дають оті порожні балачки, коли ніхто на них не реагує і ситуація залишається такою ж. Керівникам району потрібно частіше бувати в селах, цікавитися, чим і як живуть люди, які проблеми їх хвилюють. А то їх не знають в обличчя, хіба що бачили на фото в районній газеті. Але знову ж таки не так уже й багато тих передплатників в селі, бо сільська рада не надто переймається цією проблемою. То виходить, що нашу районну владу майже не знають люди. Sandt, новий голова райдержадміністрації Б. I den. Мазур вже побував в багатьох селах району, в тому числі й у нашому. Нещодавно відбулися вибори до місцевих рад, народ обрав до них кращих своїх представників. Тож сподіваємося, що й новообрана районна рада буде справді народною, захищатиме інтереси виборців, по-новому, ефективніше будуватиме свою роботу, аби не занепадали наші села, заможніше жили в них люди.

Vasyl Grebenyuk,
c. Lille Moškìvcì
andrushivka.pp.ua


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 77 evalueringer. 28 brugeranmeldelser.