This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerDiskuterede problemer for indvandrere

Нещодавно під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Савенка О.Ю. проведено засідання районного координаційного Штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції.
Керівник Штабу звернув увагу присутніх, що для оперативного вирішення питань, які пов’язані з розміщенням прибулих на територію району громадян та розв’язанням їх соціально-побутових проблем внутрішньо – переміщені особи можуть звертатися до райдержадміністрації (firkantet t. g.. Shevchenko, 1, каб. 36) та до управління праці та соціального захисту населення (St. Zazulìnskogo, 5 каб.12).
Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Балюк А.М. довела до відома присутніх, som for 11.02.2015 року на обліку перебуває 217 внутрішньо переміщені особи (203 перебуває на обліку на даний час, 14 – знято з обліку). 113 сім’ям призначено адресну допомогу у розмірі 442 UAH. для працездатних осіб, 884 UAH. – для непрацездатних осіб.
Працівники районного центру зайнятості допомогли знайти роботу семи особам, 19 перебувають на обліку, з них мають статус безробітного та отримують допомогу по безробіттю – 12.
За даними відділу освіти райдержадміністрації, Андрушівщина прийняла поповнення – в учнівські колективи влилося 30 дітей – мешканців Донецької та Луганської областей.
Аби забезпечити прибулих дахом над головою у районі створено резерв житла в гуртожитку Андрушівського професійного ліцею та терапевтичному відділенні №2 ЦРЛ в с. Den gamle kedel. Зараз в гуртожитку Андрушівського професійного ліцею проживає 9 внутрішньо переміщених осіб. Завдяки спільним зусиллям влади та небайдужих громадян для переселенців зібрано продукти харчування, придбано електроплиту, електрочайник, посуд, ліки. Працівниками відділу Держземагенства в Андрушівському районі для користування надано б/у телевізор та холодильник.
В терапевтичному відділенні №2 ЦРЛ в с. Стара Котельня поселено 2 пенсіонерки, одна з них з обмеженими можливостями. Вони забезпеченні предметами побуту першої необхідності, а з продуктами харчування допомагають місцеві жителі.
Усі присутні члени координаційного Штабу висловили свою думку стосовно подальших дій, пов’язаних з розміщенням переселенців, розв’язання їх проблем соціального характеру, надання допомоги у працевлаштуванні, продовженні навчання у навчальних закладах району тощо.
Районний координаційний Штаб з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій і районів проведення антитерористичної операції, дякує всім небайдужим громадянам за надану допомогу, спрямовану на підтримку людей та їх сімей, які були змушені залишити свої домівки і виїхати з Донецької та Луганської областей в надії зберегти своє життя та життя своїх рідних.
Дякуємо всім Вам за Ваші добрі і відкриті серця!


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 54 evalueringer. 33 brugeranmeldelser.