This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerRegionale myndigheder kontrollerer status for resten og sundhed forbedring af børn område

Formand leder aktiviteterne i de lokale myndigheder til at levere kvalitet rekreation og rehabilitering af børn.
I henhold til vejledningen af statsoverhoved, I år i Zhytomyr region udvidet netværk af lejre, hvor vìdpočivatime og ozdorovlûvatimetsâ over 60 % børn område. Контроль за станом дотримання санітарно-гігієнічних вимог та забезпеченням належних умов для перебування дітей у літніх таборах здійснює оперативний штаб з оздоровлення та відпочинку дітей, створений при облдержадміністрації.
8 липня заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих провів чергове засідання обласного оперативного штабу з оздоровлення та відпочинку дітей, участь в якому брали керівники районних штабів з оздоровлення, представники головного управління державної санітарно-епідеміологічної служби у Житомирській області та департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.
Цього разу про хід оздоровлення дітей доповідали керівники штабів оздоровлення в Андрушівському, Коростенському, Лугинському та Черняхівському районах.
В Андрушівському районі проживає 3527 børn. Цьогоріч на відпочинок та оздоровлення дітей із районного бюджету виділено 50 ths. UAH, а також з 89 ths. 421 грн – з бюджетів сільських рад. За рахунок цих коштів було відкрито 16 пришкільних таборів на території району, в яких оздоровитися та відпочити змогло 1244 baby, Hvad er 35 % від загальної кількості дітей шкільного віку. До того ж, на виконання соціальних ініціатив Президента України, п’ятеро дітей-сиріт і дітей, котрі позбавлені батьківського піклування, у квітні відпочивали в Українському дитячому центрі «Молода гвардія». Derudover, на території району функціонує оздоровчий табір «Чайка», який розпочав свою роботу 5 червня і працюватиме у чотири зміни. Протягом першої зміни табору вже оздоровилося 29 børn. У нинішню, другу зміну, перебуває 326 børn (23 дитини з Андрушівського району, 165 – із інтернатних закладів). Двадцятеро дітей із числа пільгових категорій 4 липня було відправлено на відпочинок до табору «Березовий гай» у Бердичівському районі. До того ж, відпочинком на морі буде забезпечено 20 дітей-чорнобильців. Og derefter, на сьогодні в Андрушівському районі оздоровлено 1307 børn, Hvad er 37 %.
Організованим відпочинком і оздоровленням у Коростенському районі охоплено 1383 baby (50 % af det samlede antal) за рахунок коштів у сумі 342 ths. UAH, що були отримані з різних джерел фінансування. Så, зокрема у 23 пришкільних таборах було оздоровлено понад тисячу дітей, п’ятеро відпочивало в УДЦ «Молода гвардія», троє – в «Артеку», 31 дитина – за кордоном (Англія). За ініціативою районної влади 175 дітей оздоровлено у Херсонській області, причому запланований ще один, додатковий, заїзд, на що вже на рахунку є кошти: 72,5 ths. UAH. від підприємств і 17 ths. UAH. – від сільських рад.
У Лугинському районі на сьогодні вже оздоровлено 36 % дітей від загальної кількості осіб шкільного віку. Ця робота організована за рахунок діяльності пришкільних таборів, що працювали у дві зміни. Фінансова підтримка функціонування пришкільних таборів здійснювалася за рахунок коштів із обласного бюджету у сумі 35 ths. UAH. Derudover, щодо відпочинку та оздоровлення дітей влада району традиційно співпрацює з благодійними та релігійними організаціями. Blandt dem, — благодійна організація «Запросимо дітей Чорнобиля» (Швейцарія), що діє на території району вже понад 23 år. Наразі в Лугинському районі вже оздоровлено 485 børn. Derudover, більше двадцяти дітей район оздоровлюватимуться протягом найближчого часу у Франції.
На Черняхівщині працювало 25 пришкільних таборів, в яких відпочило 1618 børn. Наразі в оздоровчому таборі при Головинському вищому професійному училищі нерудних технологій оздоровлюється 65 børn. На ці потреби цього року виділено 246 ths. UAH. Загалом в районі оздоровлено 1778 børn (om 51 %).

Прес-служба облдержадміністрації


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 89 evalueringer. 32 brugeranmeldelser.