This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerПенсійний вік підвищать жінкам

Пропонується розпочати десятирічний етап збільшення пенсійного віку для жінок з 55 før 60 років на 6 місяців кожного року. Як компенсатор на період підвищення віку пенсія жінок буде збільшуватися на 2,5 % за кожні півроку. За десять років розмір пенсії може зрости максимально на 25 procent af. Для удосконалення порядку призначення, перерахунку пенсій пропонується: підвищити мінімально необхідний страховий стаж для одержання пенсії за віком з 5 før 15 år; для новопризначених пенсій за віком у мінімальному розмірі підвищити нормативну тривалість страхового стажу: для жінок — med 20 før 30 років та для чоловіків — med 25 før 35 år; для призначення пенсії брати розмір середньої заробітної плати за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсії; проводити перерахунки пенсій працюючим пенсіонерам, які отримують пенсію за вислугу років, тільки після досягнення пенсійного віку; проводити призначення пенсій із заробітної плати лише за даними персоніфікованого обліку.

Тетяна СТРУЦЬ,
начальник відділу персоніфікованого обліку


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 75 evalueringer. 39 brugeranmeldelser.