This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerПодбайте про свою пенсію вже сьогодні

Те, що сьогоднішні відносини між роботодавцями та найманими працівниками часто не відповідають нормам чинного законодавстване секрет. Бажаючи збагатитися за будь-яку ціну, окремі працедавці свідомо ігнорують закони, не сплачуючи до бюджету у повному обсязі податки з доходів фізичних осіб. Деякі суб’єкти господарювання, розраховуючись з найманими працівниками, документально показують виплату мінімальної заробітної плати або її частини для мінімізації податків з фізичних осіб, основна ж доля коштів виплачується в “конвертах“, а це протизаконно. Трапляються випадки, коли підприємство виплачує заробітну плату своїм працівникам у розмірах, нижчих за законодавчо встановлений рівень мінімальної заробітної плати, а частина підприємців-роботодавців виплачує заробітну плату у “конвертах”.
Mand, яка отримує заробітну плату у “конверті”, позбавлена соціальних гарантій: оплати тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною, допомогу по вагітності та пологах; виплати втраченого заробітку у зв’язку з втратою працездатності в разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання; виплати допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи. Derudover, нелегальна роботаце відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантії на безпечні і здорові умови праці, гарантованого права на відпочинок, og vigtigst af alt — одержання гідної пенсії в старості, по інвалідності та інших випадках, передбачених законодавством.
Страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування є цільовим загальнообов’язковим платежем, який справляється на всій території України в порядку, встановленому Законом України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” № 1058 fra 09.07.2003 p.
З набранням чинності вищезазначеного Закону здійснено перехід від системи пенсійного забезпечення до системи пенсійного страхування.
Одним із основних принципів загальнообов’язкового державного пенсійного страхування є обов’язкове страхування осіб, які працюють на умовах трудового договору (контракту), фізичних осібсуб’єктів підприємницької діяльності та осіб, які забезпечують себе роботою самостійно.
Med 1 Januar 2004 року відповідно до статті 24 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” до страхового стажу (тобто періоду роботи, що враховуватиметься при обчисленні пенсії) зараховуються лише ті періоди, за які наймана особа, яка працює за трудовою угодою, або суб’єкт підприємницької діяльності сплачували внески до Пенсійного фонду України. Обов’язок нараховувати та сплачувати внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування відповідно до Закону покладено на роботодавця.
For eksempel, якщо трудовий договір з працівником укладено на 0,5 мінімальної заробітної плати, то найманій особі, яка пропрацювала повний місяць, до страхового стажу зарахується лише половина місяця і, відповідно, відпрацювавши рік, людині зарахується лише півроку до пенійного стажу. Тобто робимо висновок: щоб працівнику заробити неохідний мінімальний страховий стаж (для жінок — 20 år, для чоловіків — 25 år) необхідно пропрацювати 40 років і 50 років відповідно. А що говорити про тих працівників, які укладають трудові угоди на 0,25 мінімальної заробітної плати і менше.
Тож подбайте про свою пенсію вже сьогодні.

Ганна Козак,
заступник начальника,
начальник відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного Фонду України
НОВИНИ АНДРУШІВЩИНИ


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 10 fra 10 på grundlag af 44 evalueringer. 22 brugeranmeldelser.