This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerStraf for mord

Menneskers liv — Dette er den mest værdifulde skat. Vores love strengt pålægger dem, Enhver, der griber ind i liv og helbred af nabo. Forældre er nødt til at bekymre sig om uddannelse og deres børns sundhed, og børnene — tog forældre, Når de er syge eller svagelige.
Det er trist, але трапляються й інші випадки. Нещодавно Андрушівський районний суд розглянув кримінальну справу про тяжкий злочинвбивство. Державний обвинувач по справі, прокурор району, радник юстиції Ю. Om. Козлов розповідає:
Трагедія сталася 7 Marts 2010 året rundt 18 години в с. Den gamle kedel. Батько із сином, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, на грунті особистих неприязних відносин зчинили сварку, яка переросла у бійку та закінчилася трагічно. Згідно чинного законодавства були проведені досудове слідство, судово-наркологічна та судово-психіатрична експертизи, за результатами яких і було висунуто обвинувачення гр. Og. Як пояснив підсудний І., повернувшись додому, він побачив п’яного батька, який обзивав його та матір нецензурними словами, погрожував зарубати. Мати стала розбороняти, але чоловік почав погрожувати дружині-матері. For at, щоб злякати батька, гр. Og. взяв кухонного ножа і сказав: «Якщо будеш розпускати руки, я тебе заріжу». Однак це не допомогло. Під час досудового слідства було спростовано деякі показання гр. Og. За словами матері, ніякої сокири в руках сина не буловона на власні очі бачила в його руках закривавлений ніж. Як підтвердили висновки відповідних експертиз, підсудний страждає алкоголізмом, потребує примусового лікування, але під час вчинення злочину у стані фізіологічного афекту не перебував. Обираючи вид та міру покарання підсудному І., Jeg, як державний обвинувач у судових дебатах, просив суд врахувати, що підсудний повністю визнав свою вину, покаявся, має позитивні характеристики з місця проживання, не був раніше судимим. Суд врахував усе це й призначив покараннянеобхідне й достатнє для усвідомлення скоєного та попередження нових злочинів у вигляді 7 років і 6 місяців позбавлення волі.
Так надмірне вживання алкоголю призвело до страшної трагедіїсин убив батька, знівечив своє життя, завдав страждань матері. А розповідаю я все це для того, щоб подібні злочини ніде й ніколи не повторювалися.

Maria OLEKSIUK


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 10 fra 10 på grundlag af 68 evalueringer. 39 brugeranmeldelser.