Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerPolitiet i Andrušìvskomu distriktet, reddede tre folk fra en brand

Mennesker sov og føler sig ikke, der fyret op hjem.

Politiet i Andrušìvskomu distrikt 28 Februar blev reddet fra branden tre mennesker. Dette blev annonceret ved Institut for kommunikation GUNP i Zhytomyr region.

Ifølge pressetjeneste, уночі поліцейські Роман Вербівський та Олександр Скрицький у складі групи забезпечення безпеки дорожнього руху ГУНП в області патрулювали в Андрушівському районі. Автомобілем вони їхали вулицею села Малих Мошківців, коли раптом помітили, що віддалік палає дах одного з будинків. Поліцейські кинулися до місця події.

“Бігти довелося навпростець, городами, адже пожежа сталася на паралельній вулиці, а шукати об’їзд у незнайомому селі було ніколи. Біля палаючого будинку вже була якась жінка. Вона сказала нам, що у будинку є люди, але до них не можна достукатися”, – розповів Роман Вербівський.

Поліцейські спробували голосно гукати та стукати у двері та вікна, однак ніхто не озивався. Відтак миттєво прийняли рішення – розбили скло у вікні. Аж тоді у кімнаті хтось заворушився.

Det viste sig, що господарі спали і не відчували пожежу на горищі будинку. Поліцейські допомогли трьом людям вибратися на вулицю. На щастя, ніхто з них не постраждав, вчасно опинившись зовні палаючої оселі.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 76 evalueringer. 22 brugeranmeldelser.