This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerПрибираймо місто все разом

З настанням довгожданого тепла андрушівчани — Real værter, hvem lede rækkefølgen i deres baghaver, på tilstødende dem territorier, gaderne, vklûčivšis i erklærede byrådet månedlige om forbedring, який триває з 1 квітня по 1 maj.
Однак проведення благоустрійних робіт не обмежується часомце процес постійний і ніколи не закінчується. Поряд з охайними господарями можуть поселитися недбальці, ті, що порушуючи санітарні норми, або не прибирають зовсім свої території, або створюють стихійні сміттєзвалища.
Про це та інше розповідь директора КП міської ради «АНДРУШІВКАБЛАГОУСТРІЙ» Петра Ананійовича Яремчука.
Технічна оснащеність нашого підприємстваце автомобіль-сміттєвоз, два трактори з причепами та трактор Т-16. Цього вистачає для того, щоб регулярно забирати сміття від дворів жителів міста, які уклали з комунальниками відповідні угоди. Хоча й нова техніка нам не завадила б. В нас також не вистачає техніки для прибирання снігу та боротьби з ожеледицею в зимову пору. Обсяг робіт для прибирання великий, а ставка двірника всього одна.
В цілому служба справляється із своїми обов’язками. Збираємо сміття у встановлені дні й години. Коли техніка ламається, то жителі справедливо обурюються. Ящо виходить з ладу автомобіль, на графік виходить трактор, що створює для жителів деякі незручності. Але ж всім зрозумілоне заберемо сміття вчасно, виникнуть стихійні звалища, яких, Desværre, і так багато в місті.
Щоб зарадити цьому, ми постійно нагадуємо жителям міста, що договори з нашим комунальним підприємством на вивезення сміття треба укладати обов’язковоконтора знаходиться у приміщенні нового гуртожитку цукрозаводу. Плата за послуги невеликавсього 5 UAH. 97 Kop. з одного члена сім’ї на місяць, з двору не більше 11 UAH. 94 Kop. Зате буде у вас чисто і в дворі, і біля нього.
Але є домовласники, які вперто твердять: ми не смітимо. Проте в темну пору доби вкрадьки викидають сміття будь-де, найчастіше на околицях, og, як не прикро, у міському парку і в сквері. Forresten, урн для сміття у місті не вистачає. До краю обурює ганебний вчинок «мисливців за металом”, які за одну ніч вирізали у парку 11 урн.
Стихійне сміттєзвалище утворилось в кінці вулиці Лисенка. Вивезти звідти непотріб неможливовін розкиданий. Як тільки жителі навколишніх будинків (а там проживають і депутати, і активісти, і природолюби) зберуть сміття в одне місцеми відразу його вивеземо. І такі випадки непоодинокі.
Злісних порушників санітарних правил міська рада притягує до адмінвідповідальності. Підприємці за порушення санітарних норм можуть бути оштрафовані на суму від 850 USD., фізичні особи — fra 650 UAH.
Ще одне прохання до жителів міста: приберіть узбіччя дороги біля свого будинку, зберіть сміття на купки, а комунальники вивезуть його. Біля дворів старих, хворих і немічних мешканців приберуть наші працівники. Не забувайте, що закопувати, спалювати різноманітні побутові відходи згідно санітарних норм забороняється.
У свій час за кошти місцевого бюджету ми поставили огорожу по вулицях Леніна і Житомирській. Зараз ці штахетні тини треба ремонтувати. Просимо домовласників зробити це своїми силами, бо централізовано кошти на це не виділяються.
Благоустрійні роботи тривають. Саме в ці дні треба навести порядок у дворах і поза ними, на прилеглих територіях біля підприємств, institutioner, усіх торговельних точок, на ігрових майданчиках. Навіщо штрафами відкуплятися від безгосподарностікраще бути охайним, добросовісним господарем. Щоб місто наше було охайним і привабливим, треба про це щодня дбати кожному жителю.
Побачите недбальців, телефонуйте нам — 2-17-75.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 10 fra 10 på grundlag af 45 evalueringer. 21 brugeranmeldelser.