This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerПро останні дзвоники, випускні вечори та ЗНО

Цьогорічне завершення навчального року для учнів загальноосвітніх шкіл зазнає значних змін. Прокоментувати їх ми попросили заступника голови районної державної адміністрації Володимира Івановича Горкуна.
Державна підсумкова атестація, тобто випускні екзамени, перенесені з червня на травень. Пов’язано це з тим, що наступний етап перевірки знань випускників шкілзовнішнє незалежне оцінюваннявиведене зі структури навчального року.
Коли ж закінчується навчальний рік? Коли будуть останні дзвоники та випускні вечори?
Згідно з директивою Міністерства освіти і науки України, державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів проводитиметься з 11 af 18 maj. Усних екзаменів не буде, натомість учні писатимуть контрольні роботи з трьох предметів: українська мова (переказ), математика чи історія України; третій предмет з інваріантної складової навчального плану учень вибирає за бажанням. Навчальний рік для учнів усіх класів завершиться 27 травня і цього ж дня в школах пролунають останні дзвоники. Документи про повну загальну освіту випускникам мають бути вручені 28-30 maj.
А як і коли буде проходити ЗНО?
Зовнішнє незалежне оцінювання розпочинається 2 Juni. На відміну від попередніх років, за участь молодих людей у тестуванні школа не відповідає: це вже є турботою батьків, бо ЗНО, по суті, є першим кроком до вступної кампанії у вищі навчальні заклади. — Чи змінилися правила прийому документів для вступу у вузи?
Міносвіти України затвердило нові правила для абітурієнтів. Især, абітурієнт має право подавати сертифікат Українського центру оцінювання якості знань, виданий у 2008 Rasmussen., 2009 p. або в 2010 p. (при цьому він не втрачає права проходити зовнішнє незалежне оцінювання щорічно) не більш, ніж у 5 вузів, і не більше, ніж на 3 напрямки підготовки. Вузи мають право допускати до участі в конкурсі абітурієнтів із сертифікатом, кількість балів у якому з непрофільних предметів нижче 124 балів, for betingelser og vilkår, якщо кількість балів з профільних предметів становить не нижче 170 балів по кожному предмету. Серед нововведень міністерствапочаток проведення незалежного тестування об 11-ій годині (раніше було о 9-ій).
А коли розпочнуться канікули для учнів молодших та середніх класів?
Що ж стосується учнів молодших і середніх класів, то перші — med 31 Maj til 3 червня побувають на навчальних екскурсіях; для других — med 31 Maj til 15 червня передбачені навчальні екскурсії й навчальна практика.
Скажіть, а хто робитиме ремонт у школах, щоб належним чином підготувати їх до нового навчального року?
Зазвичай, ремонт у класних кімнатах організовують і проводять батьки разом з вчителями, залучаючи для цього кошти спонсорів.

Розмову вела Марія Кобилянська

НОВИНИ АНДРУШІВЩИНИ


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 100 evalueringer. 40 brugeranmeldelser.