Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerСамборський Володимир Іванович

Доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук

Народився 15.03.1937 року в селі Стара Котельня в родині колгоспників. Трудову діяльність розпочав в 17 років на Львівському велосипедному заводі. Med 1955 af 1957 р.р. навчався в Львівському обліково-кредитному технікумі, який закінчив з відзнакою.
Працював інспектором відділення Держбанку Української РСР, згодом поступив на фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства (тепер Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана), який закінчив у 1961 år. Працював у Рівненському та Житомирському облфінвідділах на посаді старшого економіста-фінансиста (1961-1965р.р.).
I 1968 році закінчив аспірантуру при Київському інституті народного господарства, отримав вчений ступінь кандидата економічних наук і продовжив свій трудовий шлях в його стінах з посади асистента, а згодом професора, дійшов до завідуючого кафедри обліку, контролю та аналізу в кредитних та бюджетних організаціях. Надрукував і видав близько 80 наукових праць – підручники, монографії, наукові статті.
Помер 01.02.1998 årets.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 84 evalueringer. 32 brugeranmeldelser.