Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerSamborskyi Vladimir Ivanovich

Læge for økonomiske videnskaber, Professor, академік Академії економічних наук

Født 15.03.1937 et år i den gamle fyrrum i den familie kolgospnikìv. Han begyndte at arbejde i 17 år for tunge plant. Med 1955 af 1957 r. Rasmussen.. навчався в Львівському обліково-кредитному технікумі, який закінчив з відзнакою.
Працював інспектором відділення Держбанку Української РСР, згодом поступив на фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства (тепер Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана), який закінчив у 1961 år. Працював у Рівненському та Житомирському облфінвідділах на посаді старшого економіста-фінансиста (1961-1965р.р.).
I 1968 році закінчив аспірантуру при Київському інституті народного господарства, отримав вчений ступінь кандидата економічних наук і продовжив свій трудовий шлях в його стінах з посади асистента, а згодом професора, дійшов до завідуючого кафедри обліку, контролю та аналізу в кредитних та бюджетних організаціях. Надрукував і видав близько 80 наукових праць – підручники, монографії, Videnskabelige artikler.
Døde 01.02.1998 årets.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 63 evalueringer. 28 brugeranmeldelser.