This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerFamilie af Debaltsevo begyndte et nyt liv i af

Et år siden, unge Vitaly og Anna af Debaltsevo midlertidigt flyttet i Andrushevka, indtil slutningen af militære aktioner, der begyndte i Donbas. Så de ikke vidste, що залишаться тут надовго, можливо й назавжди.

Із документів у Віталія та Анни були тільки паспорти, з речей – лише літні. Så, коли зрозуміли, що повертатися нікуди, попросили допомоги у Андрушівської райдержадміністрації та управління праці та соціального захисту. Адміністрація виділила кімнату у гуртожитку, УПСЗН допомогло з речами першої необхідності, посудом. Згодом звернулися до Андрушівського райцентру зайнятості щодо працевлаштування. За словами Віталія всі, до кого зверталися, відносилися з розумінням, швидко все допомагали оформити. А всі виплати були дуже вагомою підтримкою.

За сприяння центру зайнятості молоді люди були працевлаштовані на громадські роботи в ТОВ «Андрушівський маслосирзавод», де і працюють сьогодні.

Пройшовши нелегкий шлях разом, Віталій та Анна вирішили побратися. Церемонія одруження молодят відбулася в Андрушівському ДРАЦсі. Примітною цю подію робить те, що це перше весілля молодих переселенців із зони АТО в Андрушівці. Привітати молодих прийшли не лише друзі, але й представники влади міста.

«Ми давно знайомі, але війна перервала плани одружитися. Свою мрію ми не залишили і здійснили в Андрушівці. Любов допомогла нам здолати життєві труднощі»розповідає Анна.

Повертатися на Донбас новостворена родина поки не збирається, тому плани щодо майбутнього великі – прагнуть започаткувати власний бізнес та отримати або збудувати власний будиночок, інформують у службі зайнятості.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 10 fra 10 på grundlag af 67 evalueringer. 29 brugeranmeldelser.