This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timer















Sponsorerne er taknemmelig og børn, og voksne

Наші діти ще живуть під враженнями від святкування дня Святого Миколая, de dedikeret den trylleshow med fantastisk helte og inviteret Nicholas på ferie. Від нього прийшли посланці – благодійники і не з різками, а з подарунками, тому що діти були чемними, добрими, допомагали престарілим, старанно навчались. За це місцевий підприємець Е. Og. Сара та його керуючий М. M. Поліщук роздали хлопчикам і дівчаткам гостинцінайперше нашим відмінникамДарині Вайді, Анні-Анастасії Риженко, Євгенії Ковалик, Альоні Риженко. А на Новорічне свято учні одержали подарунки від наших постійних благодійників в особі генерального директора ТОВ «Укр Агро РТ» С. Og. Якимчука та заступника директора О. I den. Балюка. Учні, forældre, колектив школи щиро дякують цим людям за участь у благодійній акції «Подаруй дітям радість» і за допомогу, яку вони надали в ремонті класної кімнати і школи в цілому. Нехай в новому році Вам щастить у роботі, хай множаться успіхи, міцним буде здоров’я.

Галина Поліщук,
директор Любимівської ЗОШ І-ІІ ступенів.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 55 evalueringer. 35 brugeranmeldelser.