Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerSvjatkovі podarunki dіtjam zagiblih uchasnikіv ATO

Saint Nicholas er krediteret til hellige som sådan, der tager sig af krigere, Det betragtes som skytshelgen for børn. Hensyntagen til, at, at Ukraine fortsætter med kampene, dræbe vores landsmænd, Desværre, forlader familien, venner, børn har brug for særlig opmærksomhed, der er efterladt uden forældre.
Аби діти бійців АТО на Миколая не залишилися без подарунків та святкового настрою, представники влади та бізнесу подбали про це заздалегідь. Днями десять дітей загиблих військових, хоч не під подушку, однак отримали свої «миколайчики».
Цю зустріч для хлопчиків і дівчаток, чиї батьки загинули за Україну, організували Андрушівська райдержадміністрація, районна рада спільно зі спілкою учасників АТО. Вітав малечу голова райдержадміністрації Олександр Дудар, голова районної ради Сергій Марценюк, помічник народного депутата Катерина Курсон та голова Спілки учасників АТО ОлександрБогайчук. Вони подякували маленьким, але дуже поважним гостям за їхню чемну поведінку сьогодні і висловили побажання щасливої долі в майбутньому. А їхніх мам і бабусь запевнили, що влада робитиме все для того, щоб підтримати родини загиблих воїнів АТО і довести, що Подвиг наших захисників був не даремний.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 77 evalueringer. 37 brugeranmeldelser.