This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerLLC «Andrušivskij Creamery»

Андрушівський маслосирзавод вже більше 30 років відомий, як один з найбільших на території СНД виробників високоякісного сиру і традиційного українського вершкового масла.

Крім сиру і масла, завод виробляє сухе знежирене молоко та сироватку. Cуха молочна сироватка та сухе знежирене користуються стабільним попитом на підприємствах кондитерської, ковбасної промисловості і виробництві морозива.

Виробнича потужність переробки заводу — før 250 тонн молока на добу, виробництва олії — 100 тонн на добу. З 2000р., після придбання маслосирзаводу ГК «Альянс», підприємство збільшило обсяги переробки молока в 10 разів.

Особливою гордістю підприємства є, яка встигла себе зарекомендувати завдяки високій якості та різноманітності пропозиції, ТМ «Zolotava», асортимент якої налічує понад 10 найменувань смачного сиру, вершкового масла і спредів різних типів жирності.

З 2002р. Andrushivka Creamery, крім традиційних «Голландського», «Російського» і «Буковинського», почав випускати елітні сорти сиру: «Едам», «Гауда», «Дуплет» і «Мармуровий». У 2004р. була представлена ??нова серія сирів для справжніх гурманів (найменший сир «Гном»).

Визнання і популярністьось дві основні складові успіху, що стали незмінними супутниками ТМ «Золотава»: mere 35 медалей на вітчизняних та міжнародних конкурсах. Останнім досягненням ТМ «Золотава» стала перемога в регіональному етапі масло «Золотава» в номінації «100 кращих товарів України» в 2010р.

Головною запорукою успіху є:
підвищена увага до якості сировини,
сучасні технології переробки,
високий професіоналізм,
компетентність керівників виробничих підрозділів.

Великі обсяги виробництва дозволяють утримувати собівартість продукції, витримувати оптимальні терміни поставок. Складені воєдино, ці фактори забезпечують Андрушівському маслосирзаводу зростання продажів у всіх регіонах Україні, а також вихід на міжнародні ринки. Андрушівські сири і масло продаються в Росії, Грузії, Вірменії, Азербайджані, Казахстані і Молдові, успішно конкуруючи з місцевими виробниками.
І все ж варто один раз покуштувати прекрасні сири, короновані золотим ім’ям«Золотава» і гідно оцінити їх відмінний смак.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 91 evalueringer. 34 brugeranmeldelser.