This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerSå for at løse problemet med forbedring af

21 April, formand for det regionale råd og. Og. Запаловський та перший заступник голови обласної державної адміністрації М. M. Олещенко побували в Івниці, де провели нараду по благоустрою. Især, var det omkring, що заплановані роботи виконано, og avtozupinku, яку намічали побудувати до Дня Перемоги, завершують облаштовувати. Було відмічено, що на сільських вулицях чисто, прибрано в парку, ліквідовано стихійні сміттєзвалища. Виступаючі Й. Og. Zapalovskiy, M. M. Олещенко та голова районної державної адміністрації Б. I den. Mazur, подякували всім, хто сприяв оперативному вирішенню проблем благоустрою села. Det skal bemærkes, що сільський голова Івниці П. Se. Кузьменко по-справжньому вболіває за своє село, піклується про його благоустрій. А тому, не гаючи часу, організував прибирання вулиць, задіявши до цієї справи депутатів, сільських активістів, lokale beboere, især, тих, хто перебуває на обліку в районному центрі зайнятості. Безробітні, які оформлені на громадські роботи, за свою працю одержать гроші, а сільські вулиці, парк, кладовище, де вони працюють, стануть чистими. Активно долучилися до прибирання й учні та вчителі Івницької загальноосвітньої школи, місцеві підприємці, працівники ТОВ «АларітТрейд”. А працівники філії «Андрушівський райавтодор” провели очистку бордюр від землі, зробили ямковий ремонт заасфальтованих вулиць. Роботи по ремонту дороги через греблю та вирубка дерев обабіч під’їзної дороги до села, ще не завершені, там працюють робітники підприємства. Og. Og. Запаловський та М. M. Олещенко дали інтерв’ю журналістам обласного телебачення та радіо щодо проведення в області благоустрою, облаштування пам’ятників, кладовищ, щоб гості, які приїдуть на поминальні дні, бачили, що в області, в районах, в кожному селі є влада. M. M. Олещенко наголосив, der, як депутат обласної ради, часто буває в селах Андрушівського району, добре знає проблеми, допомагає їх вирішувати. В даний час проводяться роботи з газифікації Волиці, виготовляється проектно-кошторисна документація для газифікації Корчмищ, Степка, Volicì, буде проведено повну реконструкцію очисних споруд в м. Andrushivka. Йшла мова й про те, що в цей день депутати всіх рівнів працюють у своїх виборчих округах.

Maria OLEKSIUK


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 10 fra 10 på grundlag af 62 evalueringer. 35 brugeranmeldelser.