This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerТепер діти житимуть в «Казці»

Ivankov, без сумніву, — одне з кращих сіл нашого району: охайні садиби, широкі, озеленені заасфальтовані вулиці, щирі, працьовиті люди. Одне погано — 20 років поспіль не було тут дитячого садка. Сельчани вже й надії не мали, що він колись з’явиться.
Добру справу ініціювала сільська рада. На одній із сесій два роки тому депутати вирішили реконструювати колишнє старе приміщення поштового відділення під дитсадок, а для поштовиків знайти кімнату при школі. Іванківчанам пощастило з підрядникомза роботу взялися майстри КВТП «Памір» під керівництвом К. Til. Гончара. У запланований строк об’єкт здали. Яким він вдавсяпобачили і господарі, і гості, які прибули 27 Juni, напередодні Дня Конституції, на відкриття закладу. Ошатний будиночок з благоустроєною, обгородженою територією вабив до себе і дітей, і дорослих. Але не поспішаймо, все йтиме по сценарію. На початку діти і вихователі піднесли коровай голові райдержадміністрації Б. I den. Mazur, який після цього вручив грамоти райдержадміністрації і районної ради сільському голові Н. Og. Гарбар, приватному підприємцю В. I den. Лисецькому та К. Til. Гарбару за добросовісну працю по введенню в дію іванківського дошкільного навчального закладу з романтичною назвою «Казка». Потім до мікрофона по черзі запрошували гостей, які прибули на свято з подарункамивід благодійного фонду М. M. Петренка «Здорова нація”, від депутата обласної ради О. I den. Ревеги, від народного депутата П. Og. Жебрівського, райдержадміністрації і районної ради, від ПОСП «Іванківське». Є тепер у малюків кольоровий телевізор, музичний центр, навчальне приладдя, og, det vigtigste, багато-багато новеньких іграшок. Разом з подарунками діти й педагоги приймали побажання міцного здоров’я, радісних, творчих буднів. Завідуюча дитячим закладом Н. C. Червоток, сільський голова Н. Og. Гарбар, хлопчики і дівчатка дякували гостям, спонсорам, місцевим жителям за допомогу і сприяння у відкритті «Казки». Forresten, на реконструкцію приміщення, створення матеріально-технічної бази закладу з бюджетів усіх рівнів, із залученням коштів спонсорів витрачено більш як півмільйона гривень. Це заради малюків, які народжуються і зростають в рідному для них селі з лагідною назвою — Ivankov. Потім голова райдержадміністрації Б. I den. Мазур і голова районної ради О. I den. Мельник перерізали традиційну червону стрічку і батьки з дітками зайшли до приміщення, яке облаштоване за сучасним зразком: добротні меблі, устаткована сучасна кухня, спальня з новенькими ліжечками, санітарна кімната із зручною душовою кабіною, умивальниками. Віднині ДНЗ «Казка» стане другою домівкою для двадцяти п’яти хлопчиків та дівчаток, з яких десять відвідуватимуть ясельну групу. Усім їмі старшим, і молодшим, вихователі прикріпили талісманчики, від спонсорів кожен одержав індивідуальний подарунок. Закінчилася програма свята, а малюки ніяк не хотіли розходитися по домівках. Вони з нетерпінням чекали наступного дня, коли в стінах «Казки» вони житимуть зранку до вечорарадісні і щасливі, оточені любов’ю і увагою дорослих.

Lydia NAKONECHNAYA


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 7 fra 10 på grundlag af 70 evalueringer. 26 brugeranmeldelser.