This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerI Zhytomyr Oblast bedømt lokalt, hvilken region væltede en 15-årig fyr

I byen Andrushivka Zhytomyr region 15 лютого розпочався суд над дільничним поліції, який у новорічну ніч, перебуваючи за кермом власного автомобіля, збив насмерть 15-річного підлітка.

Це сталося у селі Стара Котельня Андрушівського району. Троє підлітків йшли по узбіччю, коли на «Таврії» в них врізався дільничний. Водій не зупинився і помчав далі. Селяни згодом перепинили його за селом, de siger, він був п’яний.

«Він навіть на ногах не міг стояти, як я його догнала, він тільки на третій раз зміг вийти з машини. Від нього такий штин стояв, що просто неможливо», — каже свідок Оксана Андрощук.

15-річний Олексій Паламарчук отримав важку черепно-мозкову травму і за декілька годин після аварії помер у лікарні. Після скоєного ДТП стало відомо, що дільничного звільнили з поліції за день до трагедії. Рідні підлітка певні, поліцейського звільнили заднім числом.

«Тяжко все це перенести, до цієї пори не можу повірити, що синочка немає. Хочу справедливості, щоб правильно засудили», — говорить мама загиблого Любов Паламарчук.

«Ми хочемо щоб дану особу засудили, як працівника поліції, і хочемо, щоб суд відкликав його заяву про звільнення заднім числом і його все-таки визнали працівником поліції і судили, як працівника поліції», — говорить родичка загиблого Ольга.

Перевірку по даному факту проводить прокуратура.

«Одну з обтяжуючих обставин було зазначено, що він вчинив злочин у стані алкогольного сп’яніння. Зараз говорити наперед, яка буде міра покарання, не можна, ми не чули ще його показань, чи визнає, чи відшкодує», — каже прокурор відділу прокуратури Житомирської області Андрій Ширяєв.

Під час першого судового засідання суддя зробив самовідвід, сказавши, що добре знає обвинуваченого, разом працювали у поліції, тому не зможе справедливо вести суд. Рідні загиблого хлопця тим часом домагаються справедливого покарання для колишнього дільничного.

www.zhitomir.info/news_154614.html


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 10 fra 10 på grundlag af 60 evalueringer. 31 brugeranmeldelser.