This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerI en patriotisk humør fejrede Horodkivka dag i landsbyen

У патріотичному настрої Городківка відсвяткувала День селаВ Андрушівському районі відсвяткували День села жителі Городківки. Власними силами влаштували концерт, на який зібрали повний зал односельчан та гостей. В вишиванках ведучі зі сцени розповідали про своє рідне та найкраще село. Про односельчан, серед яких є інженери, лікарі, вчені, письменники, сестри-науковці, художник, доктори економічних та медичних наук.

Городківка має давню історію, яку бережуть та шанують. В особливий день не могли не згадати про важливі події з минулого. Як у Другій світовій війні, for eksempel, село втратило 206 personer. І ось нині, онуки сивочолих колишніх воїнів взяли в руки зброю, щоб захищати незалежність України на Сході. Сумно стало від того, що в АТО вже загинув місцевий житель, Коренівський Віктор Анатолійович. Він був сином та чоловіком, йому мало б незабаром виповнитись 35 år. Не судилось. Його пам’ять вшанували хвилиною мовчання, схиливши голови. Пообіцяли завжди пам’ятати про односельчана- героя, який боровся за незалежність країни та щасливе майбутнє дітей.

Mange ukrainske sange udført af talentfulde duos, spille på snøfte under den, ikke kun imponeret fellow, og gæster.

Velkommen til den skelsættende dato for Gorodkìvki, приїхав народний депутат України Олександр Ревега. Подякувавши старшим жителям села, людям, які творили історію та всім небайдужим до долі своєї рідної землі, Олександр Ревега вручив подарунки найстаршим жителям Городківки – Сірому Миколі Яковичу, Ковальчинській Ганні Василівні, а також наймолодшій – Бортнік Соломії. Привітав народний депутат подарунками і іменників села – Роголь Вікторію Олексіївну, Соколівську Ганну Олексіївну, Бортнік Сергія Володимировича та Лінчук Людмилу Володимирівну. У номінації «Кращий двір» подарунок від Олександра Ревеги отримала Коцюк Юлія Михайлівна. Народний депутат привітав і міцну родину — par Kotsyuk familie af Mikhail Petrovich og Yulia Mikhaylovna med "guldbryllup".

Kunne ikke mærke Alexander Revega deltagere i anti-terrorisme operationer. Грошовими винагородами та подяками за героїзм та нескореність духу, за мужність і відвагу, проявлені під час захисту цілісності та суверенітету України, нагородив народний депутат відзначив Тихончука Валерія Валентиновича, Журавського Ігоря Володимировича, Качанівського Петра Вікторовича та Капусняка Василя Леонідовича.

En større gave fra people's stedfortrædende af Ukraine Oleksandr Revegi blev 100 ths. UAH. at erstatte Windows i skole Gorodkìvki. Børnene kom i en gave endnu og caps.

Tak til mennesker, які живуть і трудяться на землі рідного села, воно розцвітає, поповнюється новими здобутками. Жителі Городківки з любов’ю ставляться до місця, де мешкають, знають та шанують історію, i lykkelig fremtid.
У патріотичному настрої Городківка відсвяткувала День селаУ патріотичному настрої Городківка відсвяткувала День селаУ патріотичному настрої Городківка відсвяткувала День села
Inna søde


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 53 evalueringer. 32 brugeranmeldelser.