This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerУспадкувала земельний пай в м. Andrushivka

Modtaget arv fra hendes mand (Statewide maps). Ejendommen blev foretaget, og det var betalt i løbet af livet af en mand. Nu, Hvor jeg udsendte arv, цей акт мені не дають землевпорядники нашого району. Вони знову вимагають гроші за виготовлення вже готового акта (у сумі 153 гривні) і додатково ще за виготовлення проекту на нього. Чи правомірно це? Адже в мене не стоїть питання виготовлення акта, а лише зміни власника.

Вікторія Мідун,
m. Andrushivka, Zhytomyr region.

Відповідає перший заступник голови Державного комітету України із земельних ресурсів Володимир КУЛІНІЧ:

— Громадянка В. Мідун згідно зі свідоцтвом про право на спадщину за законом від 22.01.2007 p. від свого чоловіка П. Мідуна, який помер 03.12.2005 p. отримала у спадщину земельну ділянку площею 2,4025 гектара на підставі державного акта на право власності на земельну ділянку (серія ЖТ № 173757).

Переоформлення державного акта на право власності на земельну ділянку і його державна реєстрація в разі успадкування права власності на земельну ділянку за законом відповідно до вимог статті 1299 Цивільного кодексу України є обов’язковою процедурою. Право власності на земельну ділянку переходить до спадкоємця на загальних підставах, із збереженням її цільового призначення згідно зі статтею 1225 Цивільного кодексу України.

Derudover, зазначаємо, що вартість робіт з переоформлення та виготовлення державного акта на право власності на земельну ділянку і його державної реєстрації визначається згідно з кошторисом на виконання робіт, який складається на підставі Розмірів оплати земельно-кадастрових робіт та послуг, затверджених наказом Держкомзему, Мінфіну, Мінекономіки від 15.06.2001 p. # 97/298/124, який зареєстровано в Мін’юсті 10.07.2001 p. за № 579/5770.

Відповідно до пункту 1 «Загальні положення» розмірів оплати, розміри оплати земельно-кадастрових робіт та послуг застосовуються державними органами земельних ресурсів та рекомендовані до застосування підприємствами, організаціями, проектними інститутами, вишукувальними експедиціями, госпрозрахунковими групами та іншими підприємницькими структурами незалежно від форм власності та відомчої належності на всій території України.

Громадянка В. Мідун уклала з проектною організацією ТОВ «Польський край» договір на розробку технічної документації із землеустрою про складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, за № 131 fra 07.03.2007 p.

Voice Of Ukraine


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 9 fra 10 på grundlag af 88 evalueringer. 37 brugeranmeldelser.