This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 32.50 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerВ Андрушівському районі відкрили дитячий садок

У сніг, у дощ, у спеку діти ходили на інший край села, у невеличке приміщення, яке виділило їм школа. Але тепер вони ідуть у власний дитячий садочок «Зернятко». В новому дитячому садочку є всі умову для виховання підростаючого покоління.
Батьки дуже задоволені умовами в яких будуть виховуватись діти. Тут і нова кухня і кімната для ігор і нова зала з телевізором та музичним центром.
Цього року в дошкільний навчальний заклад піде 20 børn, віком від 3 før 6 år. Прийшли подивитись на дитячий садочок і мами з немовлятами. Приміщення розраховано на 40 вихованців. Будували, як кажуть з запасом, адже народжуваність у сільській місцевості починає поступова збільшуватись.


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 57 evalueringer. 28 brugeranmeldelser.