This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Blog c.andrushevka, Zhytomyr
Online oversætte

Internet reklame UBU
Statistikker for stedet


Besøgende til sidst 24 timerI møderne i District Council møde

В залі засідань районної ради відбулася нарада17 September 2016 år i møderne i District Council møde på bydelen beredvillighed til at fejre Day of State flag for Ukraine, Independence day og all-ukrainske Festival håndklæder «min kant». Mødet kom byen , Township og landsby hoved, ledere af virksomheder, установ та організацій району. Розпочав нараду голова районної ради С.М.Марценюк, який звернув увагу учасників зібрання на особливість проведення двох державних свят та республіканського фестивалю. Начальник відділу культури райдержадміністрації Г.І.Білецька ознайомила всіх присутніх з програмою , за якою будуть проходити свята та зупинилася на виконанні плану робіт по підготовки району до відзначення Дня Державного Прапора України, Independence day og all-ukrainske Festival håndklæder «min kant». Галина Іванівна підкреслила, що більшість пунктів плану ще не виконані і звернулася до відповідальних за їх виконання не відкладати виконання намічених робіт на останній день, а вже цього тижня привести в належний стан відведені території та будівлі. Поскільки свято проходитиме в місті, то найбільше питань було до міського голови В.І.Бойка, якому зі своїми службами необхідно зробити великий об’єм робіт. Перший заступник голови райдержадміністрації О.А.Борисов повідомив, що апарат та служби райдержадміністрації надають посильну допомогу в приведенні в належний санітарний стан центральних вулиць міста та зупинився на тих пунктах плану, які не вдасться виконати. С.М.Марценюк підкреслив, що не можна завчасно опускати руки. Потрібно прагнути зробити все, що запланували. Сергій Михайлович подякував всім головам місцевих рад, керівникам підприємств, institutioner og organisationer, особливо керівникам сільськогосподарських підприємств, та звернувся до всіх присутнім з проханням відповідально віднестися до поставлених завдань та привести в належний санітарний стан закріплені за кожним території, щоб у гостей, які прибудуть до нас на фестиваль, склалася гарна думка про наше місто, наш район.
В залі засідань районної ради відбулася нарада


Internet reklame UBU

Internet reklame UBU
hjemmeside 8 fra 10 på grundlag af 94 evalueringer. 38 brugeranmeldelser.